Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Tekirdağ'da polis merkezine giden 17 yaşındaki B.F., gece yarısı sahilde kendisini beline sarılarak taciz eden bir kişiyi başına taşla vurup öldürdükten sonra denize attığını söyledi.

İtirafın ardından polis ekiplerince başlatılan soruşturmada dalgıçlar saatlerce denizde arama yapmasına karşın ceset bulumadı. Emniyette yeniden ifadesi alınan gencin asılsız ihbarda bulunduğu ortaya çıktı.

Çarşı Polis Merkezi'ne giden 17 yaşındaki B.F., dün gece yarısı sahildeki yat limanı civarında bir erkeğin arkasından beline sarılarak taciz ettiğini ve kendisinin de başına taşla vurarak öldürdükten sonra denize attığını iddia etti.Polis ekipleri itiraf üzerine olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yat limanı civarında savcılık talimatıyla yer gösterme yapılırken, B.F. başından geçtiği önü sürülen olayı ayrıntılarıyla anlattı. Bunun üzerine Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Deniz Şubesi Sualtı grubu dalgıçları denizde arama yaptı. Ancak yat limanında ve denizde saatlerde süren inceleme ile aramalarda herhangi bir ize rastlanmadı.

DHA