Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

İzmir'İn Ödemiş İlçesi'nde, bir arkadaşının evinde fenalaşan 19 yaşındaki Ozan Ş., kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Uyuşturucu komasına girerek yaşamını yitirdiği ileri sürülen Ş.'ninŞ.'nin kesin ölüm nedenini tespiti için otopsi yapılacağı bildirildi. Uzman Çavuş olan oğulları Hakan Ş. geçen 29 Mart'ta Mardin'deki birliğinde av tüfeğiyle intihar eden Ş. Ailesi, bu ikinci acı haberle iyice sarsıldı.

Ödemiş'teki bir fotoğraf stüdyosunda çalışan Ozan Ş., dün akşam bir arkadaşına gitti. İddiaya göre, burada arkadaşlarıyla eğlenip, uyuşturu madde Ş., sabaha karşı fenalaştı. Arkadaşları tarafından saat 05.00 sıralarında Ödemiş Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Ş., doktorların müdahalelerine rağmen yaşamını yitirdi.

Ölümü şüpheli bulunan Ş.'nin cesedi, savcının talimatıyla kesin ölüm nedeninin tespiti için otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Polis, Ş.'nin gece birlikte olduğu dört arkadaşının ifadesine başvurdu. Polis, Ozan Ş.'nin ölümüyle ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

Ş.'nin acı haberi alan anne ve babası ile diğer yakınları gözyaşlarına boğuldu.

Geçen 29 Mart'ta uzman çavuş olarak görev yapan oğulları Hakan Ş.'nin tüfeğiyle intihar etmesinin ardından ikinci kez evlat acısı yaşayan aile yıkıldı. Ailenin evleri taziye ziyaretine gelenlerin akınına uğradı.

DHA