Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Denizli'de, bir evlenme programına çıkan işçi emeklisi 54 yaşındaki Mehmet Çukurluoğlu, 'Ben seni televizyondan tanıyorum, ekranların sevilen yüzüsün' diyerek kendisiyle yakınlık kuran bir kişinin evini soyduğunu iddia etti. Yeni aldığı cep telefonu, dizüstü bilgisayarı ve 2 bin 400 lirası çalınan Çukurluoğlu, polis merkezine giderek şikayetçi oldu.

Denizli'nin İstiklal Mahallesi'nde oturan ve yalnız yaşayan Mehmet Çukurluoğlu, bir evlenme programına üst üste 7 kez katıldı. Çukurluoğlu, sosyal paylaşım sitesi facebookta arkadaşlık teklifi gönderen H.İ.V. adlı bir kişiyi listesine dahil etti.

Site üzerinden yazışan ikiliden H.İ.V, iddiaya göre, Çukurluoğlu'na 'Ben seni televizyondan tanıyorum, ekranların sevilen yüzüsün, sen kesin çok ünlü olursun' diye iltifat etti. Yazışmaları sırasında Denizli'de işi olduğunu söyleyen H.İ.V.'i, Çukurluoğlu geçen salı günü evinde misafir etti. Bir süre önce düşme sonucu kırdığı kolunu kontrol için hastaneye giden, misafiri H.İ.V.'i de evde bırakan Çukurluoğlu, geri döndüğünde evinin soyulduğunu gördü.

Yeni aldığı cep telefonu, dizüstü bilgisayarı ve 2 bin 400 lirası çalınan Mehmet Çukurluoğlu, polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

DHA