Giresun:

AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ

1 MUSTAFA BİROL CEVİZOĞLU
2 SALİH SEZER
3 PELİN TURGUT
4 BEYHAN ARSLAN
5 ŞÜKRÜ KABASAKAL

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ

1 MUSTAFA ŞAHİN
2 İSMAİL ŞEFİK AYDIN
3 ZEKAİ ÇITLAK
4 AHMET KAYA
5 YILMAZ DİNÇ

SAADET PARTİSİ

1 TURHAN ALÇELİK
2 HASAN BİTMEZ
3 FAHRİ GÜLENÇ
4 CEVAT GÜNDOĞDU
5 İSMAİL DERBEDER

İŞÇİ PARTİSİ

1 TURGUT DEMİRCİ
2 İSMAİL KABA
3 HADİYE YILMAZ
4 NİHAT KARA
5 FİKRİ SARIKAYA

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1 EŞREF KARAİBRAHİM
2 SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU
3 GÜLTEKİN UZUNALİOĞLU
4 CANAN DERVİŞOĞLU
5 MURAT YILDIRIM

HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ

1 SEYHAN RECEPOĞLU
2 HASİBE BEKER
3 YENER ÇAKMAK
4 NADİDE HAMSICI
5 HAŞİM ATA

ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ

1 HAVA TURAN
2 MUSTAFA DİNÇER UÇAR
3 BİRGÜL KARACA
4 ERCAN DEMİR
5 HASAN ŞAHİN

GENÇ PARTİ

1 MEHMET ALİ GÜNEY
2 BİROL OK
3 AYŞE HAKYEMEZ
4 HÜSEYİN AKTAŞ
5 MUSTAFA YILMAZ

DEMOKRAT PARTİ

1 YAVUZ SELİM BAŞAR
2 ALİ KARA
3 HALDUN GEDİKALİ
4 ERDEM EKŞİ
5 BAYRAM USTA

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1 EMRULLAH SAYGIN
2 SERPİL ALINTAŞ
3 ERKAN KALPAKLI
4 RESUL ACİ
5 AHMET ULU

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1 MURAT ÖZKAN
2 AHMET ŞENEL ANAFOROĞLU
3 İSMAİL BOZALİOĞLU
4 YUSUF KURT
5 NİHAT YILMAZ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1 NURETTİN CANİKLİ
2 HACI HASAN SÖNMEZ
3 ALİ TEMÜR
4 MUSTAFA DEMİRCİ
5 ADEM TATLI

EMEK PARTİSİ

1 MEHMET HAMDİ BALCI
2 HÜSEYİN YILMAZ
3 AYŞE TURP
4 FATMA KAYA
5 BELGİN AKSOY

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1 ATANUR GÜNEYSU
2 HAKAN GÜNEYTEPE
3 AHMET TİLKİ
4 AYGÜN AYTEKİN DİNCEL
5 AYHAN YURDATAN YURDAKUL

BAĞIMSIZ

ORHAN PATAN
HARUN KARAGÖZ
MEHMET TURAN
ÖNER HEKİM
RASİM ZAİMOĞLU
ABDULKADİR VEYİSOĞLU

Eskişehir:

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ

1 FAHRİ GÜRGENBURAN
2 SERVET GÜLEÇYÜZ
3 MÜNÜR KARYEL
4 SEFER ÖZ
5 KAMURAN PEKTAŞ
6 SEVGİ ER

SAADET PARTİSİ

1 FESİH BİNGÖL
2 MUSTAFA ÖZKAN
3 MEHMET DUNCA
4 FEHİME SARAN
5 HAMDİ ÇELEBİ
6 HALİT ÖZ

İŞÇİ PARTİSİ

1 MEHMET DENİZ GÜRER
2 RÜVEYDE KAYACIK
3 YILDIZ KAYGUSUZ
4 EYÜP YALÇIN
5 AYŞE NUR ÇETİNKAYA
6 NEJDET ISIYEL

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1 HÜSEYİN TAYFUN İÇLİ
2 FEHMİ MURAT SÖNMEZ
3 MUHARREM ŞENEL
4 AYHAN TÜRKSEVEN
5 AYŞEGÜL ÜNÜGÜR
6 NAFİ MAKAROÇ

HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ

1 MERİH BEŞOĞUL
2 FARUK UĞUR
3 HÜSEYİN GÜRAY GÜRLEK
4 HAMİDE AKYOL
5 OSMAN ÇINAR
6 MAZHAR GÖKHAN ARIKAN

ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ

1 MUAMMER CİVELEK
2 MEHMET KAÇMAZ
3 ABDİLKADİR TARAZAN
4 BORA ÇİNKAYALAR
5 ALİ DURGUN
6 NİYAZİ AKDENİZ

GENÇ PARTİ

1 İBRAHİM YAŞAR DEDELEK
2 BİRGİ ÖZDENKÇİ
3 BÜLENT TÜRE
4 ASUMAN YURDAGÜL
5 SÜLEYMAN GÜNDÜZ
6 TÜRKAN YÜCE

DEMOKRAT PARTİ

1 MEHMET ORHAN KESİKOĞLU
2 HALİL ÜNAL
3 TAHİR ÜSKÜDAR
4 BİROL KARA
5 FUAT YAHŞİ
6 GÖNÜL DOĞRUCAN ERGİNOĞLU

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1 REFİYE BİRTEK
2 SİBEL ERSÖZ
3 HÜLYA KOCAOĞLU
4 ZAHİT AVCI
5 ALİ TUNA
6 MEHMET ALİ SAĞLAM

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1 BEYTULLAH ASİL
2 NİYAZİ İRFAN ÜNVER
3 RUHSAR DEMİREL
4 OĞUZ SEVER
5 İSMET YÜCEL
6 TURHAN KAYA

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1 KEMAL UNAKITAN
2 HASAN MURAT MERCAN
3 EMİN NEDİM ÖZTÜRK
4 AYŞE FERT DÖKMECİ
5 SÜLEYMAN REYHAN
6 ETHEM KALIN

EMEK PARTİSİ

1 HÜR KESKİN
2 AYŞE BÖRİ
3 SEVCAN TEKİN
4 ÇİĞDEM ARIÖZ
5 ZELİHA AYDOĞDU
6 ÜLKER ALKIN

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1 OKTAY YOLSEVER
2 YÜCEL ÜÇEL
3 MUHARREM ŞAHİN
4 ATAMAN TAŞTAN
5 MUSTAFA TEMİZTAŞ
6 SADİYE DİRİK

BAĞIMSIZ

HÜSEYİN ÇETİN
AHMET ERYÜRÜK
DAVUT TUNCER
FİLİZ ULUÇELEBİ
HÜSNÜ KOVANCI
ALİ AKYÜZ
ALİ KOÇAKE

Erzincan:

AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ

1 SEYFETTİN ÇALIŞKAN
2 YÜKSEL KAYA
3 TACETTİN HIZARCI

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ

1 TURAN AYDOĞDU
2 EYYUP KIZILTAŞ
3 SABRİ GÖKTÜRK

SAADET PARTİSİ

1 METİN ÇİMEN
2 ÖMER BAŞGÖZE
3 BAHATTİN SEREN

İŞÇİ PARTİSİ

1 HACER ŞULE PERİNÇEK
2 ZEYNEL COŞAR
3 KAYALI ÇETECİOĞLU

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1 EROL TINASTEPE
2 NEDİM AYRAN
3 CELAL TÜRK

HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ

1 MUSTAFA KEMAL KOÇTEPE
2 KENAN ÖZDEMİR
3 KENAN TOPCU

ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ

1 NECLA KARATAĞ
2 FERDA BULUT
3 ALİ ERGÖLEN

GENÇ PARTİ

1 İBİŞ ÜNSAL DEMİRCİ
2 MEHMET ERASLAN
3 SERKAN KAYA

DEMOKRAT PARTİ

1 AHMET KORKMAZ
2 TEMEL TEKİN
3 ALİ OSMAN ÇETİNER

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1 HASAN ÖZARSLAN
2 İHSAN AKBAŞ
3 SELAHETTİN AYAN

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1 BİNALİ YILDIRIM
2 SEBAHATTİN KARAKELLE
3 YÜKSEL ÇAKIR

EMEK PARTİSİ

1 KEMAL ÇİÇEK
2 AFET ALP
3 RESUL UYAN

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1 HÜSEYİN NURALİ
2 ALİ RIZA ÇELİK
3 AHMET İNAN

BAĞIMSIZ

MUSTAFA KUL
ZENNUR KARSLI
ŞÜKRÜ KÖSEN

Hakkari:

AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ

1 ABDULLAH AYDIN
2 MEHMET HAKAN TOHMA
3 HAKAN KARA

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ

1 FERİT KAÇAR
2 İDRİS KILIÇ
3 FATMA ELÇİ

SAADET PARTİSİ

1 ARAFAT ATAN
2 RAHMİ ÇİFTÇİ
3 MUHSİN SEVEN

İŞÇİ PARTİSİ

1 ERCÜMENT ÇAMLI
2 ÖMER MERT
3 HÜSEYİN YÜZÜGÜZEL

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1 HAMİT ATLI
2 ABDULCEBAR YAKUPOĞLU
3 AHMET KORKMAZ

HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ

1 AHMET PINAROĞLU
2 HALİL İBRAHİM YAHŞİ
3 ŞERAFETTİN ESEN

GENÇ PARTİ

1 ALİ AZİZOĞLU
2 KEMAL KURT
3 ŞEHMUS MAVİGÖZ

DEMOKRAT PARTİ

1 MEHMET NECİP ZEYDAN
2 ABDURRAHMAN KESKİN
3 HASAN ÇİFTÇİ

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1 FATİH ÖZBEK
2 YILDIRIM ÖZTEPE
3 HURİYE DENİZ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1 RÜSTEM ZEYDAN
2 ABDULMUTTALİP ÖZBEK
3 MEHMET ERTUŞ

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1 FAHRİYE BELGÜN BABA
2 FİKRET İŞERİ
3 ÜMİT GÜVERCİN

BAĞIMSIZ

ÇETO ÖZEL
SEBAHATTİN SUVAĞCİ
HAMİT GEYLANİ
ESAT CANAN
SEFERİ YILMAZ
MEHMET KAVAL
HETEM İKE
HASAN ÜMİT
CAHİT AYBAR

Gaziantep:

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ

1 ÖMER EYERCİOĞLU
2 MEHMET HAKAN KERESTECİ
3 ÖMER FARUK BOZTEPE
4 İSMET TUĞRUL
5 NURETTİN ELMAS
6 MUSTAFA KAMİL EKSEN
7 YAKUP CAN
8 NURAY BÜLBÜL
9 ADİL ÜNAL YÜKSEK
10 HASAN ARSLAN

SAADET PARTİSİ

1 ENVER BAKIRCI
2 RAİF BOZGEYİK
3 MUSTAFA KEMAL ATEŞ
4 MEHMET KARALAR ORTA
5 MUHAMMED VAHİT ABUŞOĞLU
6 AHMET YAVUZ
7 ÖMER BALCI
8 NAZLI KARAKUZULU
9 İMAM TOY
10 MEHMET FATİH ZENGİN

İŞÇİ PARTİSİ

1 HÜSEYİN BİLDİRİCİ
2 SÜLEYMAN ŞAHİNCİ
3 NAZMİ ÇAKIR
4 MEHMET CANPOLAT
5 AHMET KURT
6 MEHMET LÜTFİ GÜNNUR ÜNVERDİ
7 SERPİL SUBAŞI
8 HALİT GÜNGÖR
9 YUNUS EMRE KORKMAZ
10 HÜSEYİN MERCAN

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1 YAŞAR AĞYÜZ
2 AKİF EKİCİ
3 HASAN ÖZTÜRKMEN
4 MEHMET GÖKDAĞ
5 İRFAN KAPLAN
6 LÜTFÜ DEMİR
7 MAHMUT KOZBAŞ
8 CAHİT ÇİRKİN
9 NERİN TÜRKMEN
10 MÜSLÜM UZUN

HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 MEHMET REFİK BARLAS
2 HASAN FUAT GÖÇER
3 ÖZKAN YEŞİLOVA
4 CEMAL TAPARLI
5 MELEK ÜSTÜN
6 YILMAZ ÖKTEM
7 GÜRCAN ÖZARAS
8 AYTEN SÜZEN
9 HÜSEYİN GÜLÇİNER
10 FERHAN UĞUR

ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ

1 ZEYNEP ÇALIŞKAN
2 MEHMET KÖROĞLU
3 SEMİHA ÇATALTEPE
4 ADNAN ALTUN
5 ABDÜLKADİR ÖZKARA
6 İLYAS KURTULMUŞ
7 SIDIKA ÇALĞAN
8 GÜLSEREN YALAZA
9 MEHMET KILIÇ
10 MUZAFFER YAMANER

GENÇ PARTİ

1 MEHMET CAFER SAYILIR
2 MUSTAFA İNCEARIK
3 İSMAİL GÜRSOY
4 ÖKKEŞ TABUR
5 ALİ ERDEM
6 MÜZEYYEN İÇDOĞAN
7 MEHMET USTABAŞ
8 METE BÜYÜKMURAT
9 MUSTAFA YILMAZ
10 OĞUZ ÖZDARAKÇI

DEMOKRAT PARTİ

1 KAMİL YAŞAR TURAN
2 AHMET ŞAHAP ÜNLÜ
3 MEHMET UĞUR KILIÇ
4 YAŞAR KALEOĞLU
5 AYSEL ŞERAFETTİNOĞLU
6 MEHMET HAYRİ ÖZÜZÜMCÜ
7 ÇAĞRI SÖKÜCÜ
8 ASUMAN SIVAKCIGİL
9 SADIK AYDOĞAN
10 ALİ ARİF AKTÜRK

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1 HASAN ÖZDEMİR
2 MEHMET ÖZDEMİR
3 MEHMET YAVUZ
4 SERDAR ÇELİK
5 MEHMET ÇOPUROĞLU
6 SALİHA KÜBRA KABAALİ
7 CUMA KAYMAKÇI
8 MESUT NİZİPLİOĞLU
9 HASAN ÖREL
10 ÖMER ÖĞÜT

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1 MEHMET ŞİMŞEK
2 FATMA ŞAHİN
3 MEHMET SARI
4 MAHMUT DURDU
5 MEHMET ERDOĞAN
6 İBRAHİM HALİL MAZICIOĞLU
7 ÖZLEM MÜFTÜOĞLU
8 MEHMET İHSAN TAHMAZOĞLU
9 MUHİTTİN ŞİMŞEK
10 YUSUF POLAT

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1 LEVENT İNCEDERE
2 OYA SÖNMEZ
3 KADİR İÇİBAL
4 MAHMUT UFUK ALP
5 OGÜN HAKAN KÜÇÜKÜNAL
6 ABDURRAHİM KAHRAMAN
7 FATİH MUSTAFA AKPINAR
8 VEDAT AÇIL
9 ÖZLEM ÖZER
10 BEGÜHAN MERİÇBOYU

BAĞIMSIZ

ŞİHO GÖÇMEN
ABDULLAH SABRİ KOCAMAN
MEHMET ÖZKAYA
FEVZİ KOÇOĞLU
ŞİHO KARAOĞLAN
VAKKAS DALKILIÇ
NASIR ARSLAN
ŞERİF ÇAKI
ORHAN ARI

Erzurum:

AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ

1 CEVAT YELEÇ
2 ADNAN ÇAKILLI
3 İBRAHİM GÜZELSOYLAR
4 AHMET GENCER
5 SEBAHATTİN YİĞİT
6 OSMAN BURMABIYIK
7 HÜSNİ BEKTAŞ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ

1 AZİZ KARACA
2 BURHAN KAZANASMAZ
3 ORHAN TURĞUT
4 ÖZKAN ÖZTÜRK
5 FERİT AYDEMİR
6 ERDAL ALBAYRAK
7 CAHİT YAVUZ

SAADET PARTİSİ

1 LÜTFÜ ESENGÜN
2 TEOMAN KÜMBET
3 SEDAT LALOĞLU
4 LÜTFÜ GÜNÜÇ
5 HULİSİ TURAN
6 FAİK ÇALIK
7 AVNİ DEMİR

İŞÇİ PARTİSİ

1 ABDURRAHMAN TAŞCİ
2 HİKMET CEYLAN
3 VELİ SİVASLI
4 NEDİM GÜLTEKİN
5 METİN ÖZDEMİR
6 HAKKI DEMİREL
7 CELAL İLHAN

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1 ERBAŞAR ÖZSOY
2 ERSAL BAKAN
3 HAKAN KOÇ
4 KÖKSAL VARLI
5 AYDEMİR GEZGİN
6 İSRAFİL AYYILDIZ
7 OSMAN HATUNOĞLU

HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ

1 NURCAN ENGİN
2 ERSİN POLAT
3 BİLDEM ZENGİN
4 SALAHATTİN YILDIZ
5 YEŞİM ALTINKAYA
6 ADEM ÇEVİKEL
7 MUSTAFA KEMAL BUCAK

GENÇ PARTİ

1 MAKSUT ERGANİ
2 NAİM HALUK NAKİPOĞLU
3 TAHSİN CENGİZ USAKALP
4 NECATİ MIZRAK
5 NİMET GÜNEŞ
6 MUSTAFA DİKİCİ
7 KONCAGÜL ÖZDEMİR

DEMOKRAT PARTİ

1 UĞUR GÜZEL
2 ABDULKADİR AYDIN
3 SEYFETTİN YAZICI
4 BÜLENT GÜVEN
5 REMZİ ÖZGEN
6 İBRAHİM ERKAN KADIOĞLU
7 LEYLA MUTLUTÜRK

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1 ZEKİ ERTUGAY
2 ERTÜRK ÇİMEN
3 İSMAİL FIRAT
4 KENAN ŞAHİN
5 TALAT GÖĞEBAKAN
6 KERİMAN ŞİMŞEK
7 RAHMİ ÖZKURT

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1 RECEP AKDAĞ
2 MUZAFFER GÜLYURT
3 FAZİLET DAĞCI ÇIĞLIK
4 İBRAHİM KAVAZ
5 SAADETTİN AYDIN
6 MUHYETTİN AKSAK
7 AHMET ER

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1 MAHMUT DOĞAN
2 HÜSEYİN ZÖNGÜR
3 MEHMET KEÇECİ
4 KAYA ŞAHAN
5 PINAR CANPOLAT
6 İSMAİL ESER
7 YILMAZ KARADAĞ

BAĞIMSIZ

HARUN YILDIZ
KIYASETTİN TEMELLİ
METİN OKTAY
NİZAMETTİN MASKAN
YAKUP ÖZDEMİR
NİHAT YILDIZ
SABİT ÇALIŞIR
AHMET ÇELEBİ
BEDRİ FIRAT
EMRULLAH ÖNALAN

Kastamonu:

AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ

1 ERKAN ŞAHİN
2 DURSUN HASDEMİR
3 SEVDA MANAV
4 TEMEL KULUCAN

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ

1 RAMAZAN GÖKGÖZ
2 MEHMET AYGÜN
3 HİLMİ ÖKÜZCÜ
4 KEMAL BIYIKLI

SAADET PARTİSİ

1 ABDULAZİZ KORAL
2 SACİTTİN BÖREKCİ
3 RAMAZAN ADNAN ALTUNTAŞ
4 İLYAS AK

İŞÇİ PARTİSİ

1 HÜSEYİN DOĞAN
2 MUHİTTİN GÖKSOY
3 SABRİ ÖZKAN
4 ABDULKADİR ÖZTÜRK

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1 MEHMET YILDIRIM
2 MEHMET ALİ TOSYALIOĞLU
3 METİN GÖKCEN
4 ATİYYE MÜJGAN ALAGÖZ

HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ

1 MURAT ERDİNÇ
2 SERVET DURAN
3 HÜSEYİN HÜSNÜ AKATLAR
4 MESUT KIRAZ

ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ

1 ABDULLAH KAHRAMAN
2 DİCLE NARİN
3 AYDIN DORUK
4 NİHAT UÇUKOĞLU

GENÇ PARTİ

1 TACETTİN TAN
2 FATMA ÇİYDEM ESEN
3 HÜLYA ERSOY
4 MUSTAFA FİDE

DEMOKRAT PARTİ

1 ŞEBNEM GÜNGÖR KISAPARMAK
2 CEMİL ŞAHAP FINDIKOĞLU
3 YÜCEL YAZKAN
4 MÜMTAZ YÜCEL

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1 MEHMET ATLAMAZ
2 FUAT ÇAKIROĞLU
3 SITKI ERBAY
4 HASAN RENÇBER

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1 MEHMET SERDAROĞLU
2 EMİN ÇINAR
3 BİLAL CİVCİOĞLU
4 MEHMET ÇİFTCİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1 HAKKI KÖYLÜ
2 HASAN ALTAN
3 MUSA SIVACIOĞLU
4 HAKAN DİKMENLİOĞLU

EMEK PARTİSİ

1 ŞAZİYE TÜRKELİ
2 DEVRİM BÜYÜKACAROĞLU
3 HAŞİME AKBAKIN
4 SALİH AKÇA

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1 HÜSEYİN GÜCÜK
2 NİYAZİ KEBELİOĞLU
3 ARZU KIR
4 BÜLENT ATEŞ

BAĞIMSIZ

SATILMIŞ ÇOLAK
HASAN YILMAZ
HAYATİ HAMZAOĞLU
MELİSSA FATMA KARABULUT
CENGİZ KORUYUCU
SALİH SALMAN
SÜLEYMAN ÇOLAKOĞLU (ANKA)
(SÜRECEK)
10.6.2007

BAKMADAN GEÇME