BKM, Açıkhava etkinlikleri kapsamında önceki gece MFÖ (Mazhar-Fuat-Özkan) sahne aldı. Yıllara meydan okuyan MFÖ dillerden düşmeyen şarkılarıyla hayranlarının karşısındaydı. Konsere 'Ele Güne Karşı' adlı şarkılarıyla başlayan MFÖ, birçok parçasını seslendirerek izleyenlere müzik ziyafeti sundu.
Son yıllarda konserlerinde giydiği ilginç kıyafetler ve aksesuvarlarla dikkat çeken Mahzar Alanson bu kez beyaz takım elbise ve şapkasıyla 'özüne dönmüştü'. Şarkı aralarında seyircilere seslenen Mazhar Alanson, "Bu şarkılar 30 yıldır söyleniyorsa 50 yıl daha söylenir. Eskiden gençlere konser veriyorduk, şimdi onlara ve çocuklarına konser veriyoruz" dedi.
Alanson, grubun ayrılacağı söylentileriyle ilgili olarak da "Dağıldı dağılacak diyorlar, bizde dağılacak hal mi kaldı? Biz de Türkiye gibiyiz, birbirimizi yeriz, ama dışarıdan olumsuz bir şey oldu mu hemen birlik oluruz" diye konuştu. Konseri izlemeye gelenler arasında Biricik Suden, Pınar Altuğ, Yağmur Atacan, Yeliz, Şehnaz Çakıralp, Nilgün Belgün, Didem Uzel gibi tanınmış simalar vardı.

Milliyet

 

BAKMADAN GEÇME