Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika

Ghislaine maxwell Haberleri, Güncel Ghislaine maxwell haberleri ve Ghislaine maxwell gelişmeleri

 • FBI, Maxwell'i yakalamak için 5 milyon dolar harcadı!

  Dünya, 06 Temmuz 2020

  FBI, Maxwell'i yakalamak için 5 milyon dolar harcadı!

  Pedofili milyarder Jeffrey Epstein´e reşit olmayan genç kızları temin etmekle suçlanan kız arkadaşı Ghislaine Maxwell (58), Federal Soruşturma Bürosu (FBI) tarafından evine yapılan operasyonla gözaltına alındı. FBI´ın yaptığı operasyonun maliyetini açıkladı.

 • Seks kölesi skandalı büyüyor!

  Dünya, 04 Ocak 2015

  Seks kölesi skandalı büyüyor!

  "Saray beni susturamaz"

 • Epstein vakasının bütün ünlüleri; Bill Clinton’dan Trump’a, Prens Selman’dan Woody Allen’a…

  Dünya, 13 Temmuz 2019

  Epstein vakasının bütün ünlüleri; Bill Clinton’dan Trump’a, Prens Selman’dan Woody Allen’a…

  ABD’deki yeni skandalda, Harvey Weinstein’dan bin beter sapkın bir varlık çıktı ortaya. Çocuk istismarı ve fuhuşa teşvikten tutuklanan hedge fon yöneticisi Jeffrey Epstein’la sıkı fıkı bütün ünlüler şimdi mesafelenme derdinde. Çoğu şöhretli simayla yakınlığı, adamın evindeki fotoğraflarla sabit… Epstein’ın “Lolita Ekspres” diye anılan özel Boeing 727’siyle seyahat eden herkes mercek altında. İlk sırada Bill Clinton var. Epstein eski başkanın vakfına “hayırsever” katkılarda bulunduğu için sık beraber olmuşlar, 26 kez binmiş Clinton o uçağa. Epstein’ın sosyal çetelesinde kimler yok ki; Başkan Trump, Prens Andrew, Prens Selman, Kevin Spacey, Woody Allen, ünlü hukukçu Alan Dershowitz, Victoria’s Secret’ın patronu Lex Wesner… Zamanında savcı olarak Epstein’la anlaşma yapan şimdinin Çalışma Bakanı Acosta da istifa etmek zorunda kaldı... Habertürk yazarı Ayşe Özek Karasu yazdı

 • Epstein'e 100 milyon dolarlık dava

  Dünya, 16 Ağustos 2019

  Epstein'e 100 milyon dolarlık dava

  Geçtiğimiz günlerde hücresinde ölü bulunan ABD'li milyarder Jeffrey Epstein'in otopsi raporunu değerlendiren ABD'li doktor, cinayet ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi. Epstein'in ölüm nedeni araştırılırken, iki kadın Epstein tarafından cinsel tacize uğradıklarını iddia ederek 100 milyon dolarlık dava açtı. Diğer yandan Epstein'a kadın bulduğu iddia edilen eski sevgilisi 3 yıl aradan sonra ilk kez görüntülendi

 • Epstein öldü, “Madam”ı kayıp ama bulunsa da yargılanması zor

  Dünya, 24 Ağustos 2019

  Epstein öldü, “Madam”ı kayıp ama bulunsa da yargılanması zor

  Hücresinde intihar eden Jeffrey Epstein’a küçük yaştaki kurbanlarını getiren kadındı Ghislaine Maxwell. “Lady Ghislaine” adlı yatından düşüp – ya da itilip - ölen İngiliz medya baronu Robert Maxwell’in kızı ve Epstein’ın fuhuş trafiğindeki suç ortağı; medya diliyle “Madam”ı şu an kayıp. İngiliz ve ABD basını izini sürüyor ama bulamıyor. Bir burgercide görüntülendi ama mizanzen olduğuna dair ipuçları yakalandı. Londra’daki evi ortaya çıkarıldı ama 10 yıldır uğramamış. Jet set yaşadığı için Karaiblerde bir yatta da olabilir. Hukukçulara göre bulunsa bile suç isnat edilmesi zor, çünkü yeterli kanıt yok. Bütün komplo teorileri bir yana, Epstein’ın ölümü galiba en çok “Madam”ın işine yarıyor… Habertürk yazarı Ayşe Özek Karasu yazdı

 • Epstein'e dava açan bir kadın: '17 yaşındayken Prens Andrew ile cinsel ilişkiye zorlandım'

  BBC, 28 Ağustos 2019

  Epstein'e dava açan bir kadın: '17 yaşındayken Prens Andrew ile cinsel ilişkiye zorlandım'

  Aralarında reşit olmayan kız çocuklarının da bulunduğu çok sayıda kişiye cinsel tacizde bulunmak ve seks amaçlı insan kaçakçılığı yapmakla suçlanan Amerikalı milyarder Jeffrey Epstein'e dava açan kadınlardan biri, 17 yaşındayken İngiltere Kraliçesi 2'nci Elizabeth'in oğlu Prens Andrew ile cinsel ilişkiye zorlandığını öne sürdü.

 • Epstein skandalına adı karışan Prens hakkında yeni iddia!

  Dünya, 28 Ağustos 2019

  Epstein skandalına adı karışan Prens hakkında yeni iddia!

  Jeffrey Epstein'in kendisini taciz ettiğini iddia eden kadın, 17 yaşındayken Prens Andrew ile cinsel birlik yaşamaya zorlandığını söyledi. Genç kadın, İngiliz asilzadesini, gerçeği itiraf etmesi için uyardı.

 • 'Prens yalan söylüyor'

  BBC, 03 Aralık 2019

  'Prens yalan söylüyor'

  Virginia Giuffre, tecavüz ve pedofili hükümlüsü Amerikalı milyarder Jeffrey Epstein'ın kurbanlarından biri. 17 yaşındayken Epstein'ın kendisini Londra'ya götürüp İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in üçüncü çocuğu Prens Andrew ile ilişkiye zorladığını söyleyen Virginia Giuffre, yaşadıklarını BBC'de yayımlanan Panorama programına anlattı.

 • ABD'den Deutsche Bank'a 150 milyon dolarlık 'Epstein' cezası!

  Dünya, 08 Temmuz 2020

  ABD'den Deutsche Bank'a 150 milyon dolarlık 'Epstein' cezası!

  New York'ta regülatörler, Alman Deutsche Bank'a, hapishanede ölü bulunan ABD'li milyarder Jeffrey Epstein'in şüpheli para transferlerini tespit edemediği gerekçesiyle 150 milyon dolar ceza kesti.