Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika

Instagram çöktü Haberleri, Güncel Instagram çöktü haberleri ve Instagram çöktü gelişmeleri

 • İnternet kullanıcıları bunu arıyor!

  Teknoloji, 28 Şubat 2020

  İnternet kullanıcıları bunu arıyor!

  Türkiye'de dün akşam saat 23:00'ten sonra başlayan sosyal ağlarındaki erişim sorunları, internet kullanıcılarını VPN uygulamalarına yöneltti. Android için Google Play, iPhone için App Store'dan indirilen VPN uygulamaları, mobil uygulama mağazalarında en popüler uygulamalar arasına girdi. Google'da ise "Twitter VPN ile giriş", "Ücretsiz VPN" ve "VPN değiştirme" aramaları öne çıktı

 • Facebook ve Twitter'a erişim sorunu!

  Teknoloji, 28 Şubat 2020

  Facebook ve Twitter'a erişim sorunu!

  İdlib’te rejim kuvvetleri tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri’ne (TSK) yönelik yapılan saldırının hemen ardından vatandaşların yaşanan gelişmeleri takip etmek için yöneldiği Twitter, Facebook ve Instagram'a erişim sorunu yaşandı. Türk Telekom'un 444 5 444 numaralı iletişim merkezine yapılan aramalar "Değerli müşterimiz, Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya kanallarına erişimde kesintiler yaşanabilmektedir. Aralıklarla bağlantınızı kontrol edebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler" mesajıyla açıldı. Sosyal meydadaki erişim sorunu yaklaşık 16 saatin ardından normale döndü.

 • Hesap açtı, Instagram çöktü

  Yaşam, 16 Ekim 2019

  Hesap açtı, Instagram çöktü

  Dünyaca ünlü Amerikalı oyuncu Jennifer Aniston, ilk kez Instagram hesabı açtı. Aniston'ın Instagram'a girdiğini duyan hayranları ise platformun bir süre çökmesine neden oldu. Ünlü oyuncunun takipçi sayısı ise bir günde 7 milyonu geçti

 • Üçü birden çöktü, meydan yerlilere kaldı!

  Teknoloji, 04 Temmuz 2019

  Üçü birden çöktü, meydan yerlilere kaldı!

  Facebook ve çatısı altındaki WhatsApp ve Instagram eş zamanlı olarak çöktü. Dün öğleden sonra başlayan geniş çaplı erişim sıkıntıları, bu sabah saatlerinde ancak giderilebildi. Facebook kullanıcılarından özür dilerken, ‘şeffaflık’ çağrısı yapan Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, “Vatandaşlarımız alternatifsiz değiller. BİP, LAFF, DEDİ gibi yerli ve milli uygulamaların önemi bir kez daha ortaya çıktı” dedi.

 • Instagram çöktü mü?

  Teknoloji, 14 Nisan 2019

  Instagram çöktü mü?

  Instagram çktü mü soruları sosyal medya kullanıcıları tarafından merak konusu oldu. Instagram'a girmek isteyen kullanıcılar 'Akış Yenilenmiyor' bildirimi ile karşılaştılar. Peki, Instagram neden açılmıyor?

 • Instagram'da bağlantı sorunu yaşandı

  Teknoloji, 12 Haziran 2018

  Instagram'da bağlantı sorunu yaşandı

  Son dakika... Instagram çöktü! Dünyanın en büyük fotoğraf paylaşım platformu Instagram'da yaklaşık 2 buçuk saattir yaşanan erişim sorunu Türkiye'de büyük oranda düzeldi. Dünya'nın pek çok noktasından Instagram'a giren kullanıcılar "akış yenilenemedi" uyarısıyla karşılaştı.

 • Instagram'da bağlantı sorunu

  Teknoloji, 10 Mayıs 2018

  Instagram'da bağlantı sorunu

  Son dakika... Instagram çöktü! Dünyanın en büyük fotoğraf paylaşım platformu Instagram'a bir süre boyunca erişim sağlanamadı. Dünyanın birçok bölgesinde yaşayan kullanıcılar, Instagram'a erişemediğini diğer sosyal medya platformları üzerinden yaptıkları paylaşımlarla raporladı. Yaşanan bağlantı sorunu yaklaşık yarım saat sürdü

 • Facebook ve Instagram'da 1.5 saatlik kesinti

  Teknoloji, 26 Ağustos 2017

  Facebook ve Instagram'da 1.5 saatlik kesinti

  Sosyal medya platformları Facebook ve Instagram'da saat 16.00'dan sonra yaklaşık 1.5 süreyle sorun yaşandı. Dünya genelinde çok sayıda kullanıcı Facebook ve Instagram'ı kullanamazken, yaşanan sorun saat 17.30 itibariyle sona erdi. BTK Başkanı Ömer Sayan, "Facebook ve Instagram'daki teknik sorunun sona erdiği ve vatandaşlarımızın bu servisleri kesintisiz kullandığı raporlandı" diyerek problemin sona erdiğini duyurdu

 • Instagram çöktü

  Teknoloji, 29 Ağustos 2014

  Instagram çöktü

  Gelen tepkiler üzerine açıklama yapıldı

 • Facebook ve Instagram çöktü!

  Teknoloji, 11 Ekim 2017

  Facebook ve Instagram çöktü!

  Dünya genelinde Facebook ve Instagram'a erişim sorunu yaşanıyor. Peki, Facebook ve Instagram çöktü mü? Facebook ve Instagram ne zaman düzelecek?

 • Instagram çöktü! Erişim sağlanamıyor

  Teknoloji, 27 Ağustos 2018

  Instagram çöktü! Erişim sağlanamıyor

  Sosyal medya platformu Instagram'da saat 20.00 itibariyle erişim sorunu yaşanıyor. Avrupa üzerinde yayın olarak görülen erişim sorunu, Türkiye'de de İstanbul başta olmak üzere birçok ilde etkili oluyor. Peki, İnstagram çöktü mü? İnstagram neden açılmıyor?

 • Instagram'da erişim sorunu

  Teknoloji, 03 Ekim 2018

  Instagram'da erişim sorunu

  Instagram çöktü mü, Instagram neden açılmıyor? gibi soruların yanıtını kullanıcılar merak ediyorlar. Saat 10.00 civarlarında başlayan "Akış yenilenemedi" sorunu saat 11.05 itibariyle düzeldi. Instagram sorunu Avrupa'nın bir çok bölgesinde yaşandı. Konuyla ilgili açıklama ise henüz yapılmadı.

 • Instagram'da erişim sorunu yaşandı

  Teknoloji, 09 Kasım 2018

  Instagram'da erişim sorunu yaşandı

  Instagram çöktü mü? sorusu uygulamanın kullanıcıları tarafından soruluyor. Bazı kullanıcılar Instagram'da saat 22.00 itibari ile erişim sorunu yaşadığını ifade etti. Saat 23.00 sularında erişim sorunu kademeli olarak sona ermeye başladı. Instagram'daki son durum haberimizde

 • Instagram çöktü mü?

  Teknoloji, 14 Şubat 2019

  Instagram çöktü mü?

  İnstagram çöktü mü? Instagram neden açılmıyor? Soruları şu an vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Instagram'da 'Akış Yenilenmiyor' uyarısı sosyal medya kullanıcılarını meraklandırdı

 • Instagram çöktü mü?

  Gündem, 02 Mayıs 2019

  Instagram çöktü mü?

  Instagram çöktü mü soruları sosyal medya kullanıcıları tarafından merak konusu oldu. Instagram'a girmek isteyen kullanıcılar 'Akış Yenilenmiyor' bildirimi ile karşılaştılar. Peki, Instagram neden açılmıyor?

 • Instagram çöktü mü?

  Gündem, 14 Haziran 2019

  Instagram çöktü mü?

  Instagram çöktü mü? Instagram neden açılmıyor? soruları sosyal medya kullanıcıları tarafından merak konusu oldu. Instagram'a girmek isteyen kullanıcılar 'Akış Yenilenmiyor' bildirimi ile karşılaştılar. Peki Instagram'da erişim sorunu mu var? İşte detaylar...

 • Instagram çöktü mü?

  Gündem, 18 Haziran 2019

  Instagram çöktü mü?

  Instagram çöktü mü? Instagram neden açılmıyor? soruları sosyal medya kullanıcıları tarafından merak konusu oldu. Instagram'a girmek isteyen kullanıcılar 'Akış Yenilenmiyor' bildirimi ile karşılaştılar. Peki Instagram'da erişim sorunu mu var? İşte detaylar...

 • Instagram çöktü mü?

  Gündem, 17 Temmuz 2019

  Instagram çöktü mü?

  Instagram çöktü mü soruları sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük merak konusu oldu. instagram'a girmek isteyen kullanıcılar, "Akış Yenilenmiyor" bildirimi ile karşı karşıya geldileri. Peki, Instagram neden açılmıyor?

 • Instagram çöktü mü son dakika

  Gündem, 17 Temmuz 2019

  Instagram çöktü mü son dakika

  Instagram çöktü mü? Sorusu milyonlarca vatandaş tarafından merak konusu oldu. İnstagram sayfasını açmak isteyenler 'akış yenilenmedi' uyarısıyla karşılaşıyor. Peki, Instagram sorunu ne zaman çözülür? Yetkililerden açıklama geldi mi?

 • Instagram çöktü mü?

  Teknoloji, 10 Eylül 2019

  Instagram çöktü mü?

  Instagram'a, dün akşam Türkiye'de İstanbul başta olmak üzere birçok yerde erişim sıkıntısı yaşandı. Bu durum kullanıcıların Instagram çöktü mü? sorusunu sormalarına neden oldu. Peki Instagram'da son durum ne?

 • Erişilemiyor... İlk açıklama geldi

  Teknoloji, 28 Kasım 2019

  Erişilemiyor... İlk açıklama geldi

  Instagram'da bazı kullanıcılar ana sayfa akışının yenilenmediğini ve sürekli olarak eski gönderilerin karşılarına çıktığı yönünde şikayetlerini dile getiriyor. Peki Instagram'da ne oldu? Instagram çöktü mü?

 • Instagram çöktü mü?

  Teknoloji, 05 Aralık 2019

  Instagram çöktü mü?

  Instagram'da bazı kullanıcılar, uygulamaya girişte "bilinmeyen ağ hatası oluştu" mesajıyla karşılaşırken, bazı kullanıcıların da ana sayfa akışının yenilenmediğini şikayetlerini dile getiriyor. Peki Instagram'da ne oldu? Instagram çöktü mü?

 • Instagram çöktü mü?

  Teknoloji, 31 Aralık 2019

  Instagram çöktü mü?

  Instagram kullanıcıları, saat 16.00 civarında başlayan ana sayfada akış yenilenmeme sorununu dile getiriyor. Son dönemde sık sık erişimde sıkıntı yaşanan Instagram, uygulamaya önemli güncellemeler getirerek de gündeme geliyor. İşte Instagram ile ilgili detaylar

 • İnstagram çöktü mü?

  Teknoloji, 28 Şubat 2020

  İnstagram çöktü mü?

  İnstagram çöktü mü soruları vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. İdlib’te rejim kuvvetleri tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri’ne (TSK) yönelik yapılan saldırının hemen ardından telekomünikasyon uygulamalarında erişim sorunu meydana geldi. Dünyanın popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan İnstagram'da erişim sıkıntısı yaşanıyor. Peki, İnstagram çöktü mü, neden açılmıyor? İşte İnstagram erişim sorununa dair detaylar...

 • Whatsapp ve Instagram çöktü mü?

  Teknoloji, 15 Nisan 2020

  Whatsapp ve Instagram çöktü mü?

  Whatsapp ve Instagram'da bazı kullanıcılar erişim problemi yaşadıklarını söylüyor. Whatsapp kullanıcıları özellikle fotoğraf ve video gibi medyaları gönderip alırken sorun yaşadıklarını söylüyor. Instagram'da ise paylaşım yaparken zorlanan kullanıcılar, ana sayfada güncel paylaşımları göremediklerini belirtiyor. Peki Instagram ve Whatsapp çöktü mü?

 • Instagram ne zaman düzelecek?

  Teknoloji, 19 Mart 2021

  Instagram ne zaman düzelecek?

  Sosyal medyada WhatsApp, Instagram ve Facebook şoku yaşanıyor. Vatandaşlar WhatsApp, Instagram ve Facebook çöktü mü? Sorusu merak edilmeye başlandı. Saat 21.00'dan sonra kullanıcılar Instagram'a ve Facebook'a giriş yapamadı. Instagram, Facebook çöktü mü? Soruları akıllara geldi.

 • Instagram çöktü mü?

  Teknoloji, 30 Mart 2021

  Instagram çöktü mü?

  Sosyal medyada Instagram şoku yaşanıyor. Kullanıcılar Instagram çöktü mü ve Instagram'a neden girilemiyor sorularının cevaplarını arıyor. Saat 17.30'dan sonra kullanıcılar Instagram'a giriş yapamadı. İşte Instagram durduruldu hatası ile ilgili ayrıntılar...

 • Instagram çöktü mü?

  Teknoloji, 09 Nisan 2021

  Instagram çöktü mü?

  Instagram bir kez daha çöktü. Dünyaca ünlü sosyal medya uygulaması Instagram'da bir kez daha akış yenilenemedi sorunu yaşanıyor. Saat 00.30'dan sonra kullanıcılar Instagram'a ve Facebook'a giriş yapamadı. Instagram, Facebook çöktü mü? Soruları akıllara geldi. Peki Instagram'a neden girilemiyor?