Son Dakika

Taylan matkap Haberleri, Güncel Taylan matkap haberleri ve Taylan matkap gelişmeleri

 • Aktüerler, ODTÜ ile birlikte ulusal sigorta kongresi düzenliyor

  Sigorta, 20 Aralık 2018

  Aktüerler, ODTÜ ile birlikte ulusal sigorta kongresi düzenliyor

  Aktüerler Derneği, ODTÜ ile birlikte Ulusal Sigorta ve Aktüerya Kongresi (USAK) düzenliyor. Koıngrede akademisyenler, sektör ve kanun yapıcı uzmanlar, sigorta ve aktüerya alanındaki en son araştırma konularını ve ihtiyaçların değerlendirmek ve tartışmak amacıyla, bir araya gelecek.

 • Avrupa Birliği'ne önce hesap yapanlar girdi

  Sigorta, 09 Kasım 2018

  Avrupa Birliği'ne önce hesap yapanlar girdi

  Türk Aktüerler Derneği Avrupa Birliği Aktüerler Birliği'ne kabul edildi. 1 Ocak 2011 tarihinde yürürlüğe giren Avrupa Aktüerler Birliği'nin (AAE) karşılıklı tanıma anlaşmasına göre; AAE’ye tam üye olan bir meslek örgütüne üye aktüer, diğer Avrupa ülkelerinde aktüer olarak çalışabilme imkanını elde ediyor.Böylece derneğe üye 150 Türk aktüer ve bundan sonra üye olacaklar herhangi bir çalışma iznine gerek olmadan AB ülkelerinde çalışabilecek.

 • Aktüerler AB'ye tam üye oluyor

  Sigorta, 09 Ekim 2018

  Aktüerler AB'ye tam üye oluyor

  Aktüerler Derneği, Uluslararası Finansal Raporlama Standardı (IFRS 17) ile ilgili bir konferans düzenledi. Dernek başkanı Taylan Matkap; hedeflerinin şu anda gözlemci üye olarak yer aldıkları Avrupa Aktüerler Birliği'ne (AAE) tam üyelik sürecinin öngörülen zamanda tamamlanması olduğunu iletti.

 • Orgütün 11 kapılı kozmik odası

  Gündem, 19 Ocak 2013

  Orgütün 11 kapılı kozmik odası

  Polis 11 çelik kapısı olan kozmik odaya pencereden girdi