Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

BAŞIMIZA NELER GELECEK?

BUGÜN sabah saatlerinde halledilmesi gereken önemli işlerimiz varsa, bu işleri saat 11.11’den sonra yapmaya özen göstermeliyiz. Çünkü Ay, Başak burcuna geçecek ve bunun sonucunda biz işlerimizde daha rahat ve etkili bir şekilde kendimizi göstereceğiz.

Özellikle akşam saatlerinde hayattan alacağımız keyif son derece yüksek olabilir. Eğlenceli ortamlarda bulunabilir, hoş vakit geçirebiliriz.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Bugün, eğlenceli konulara vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Harcamalarınız artabilir. Özel hayatınızda sevgilinizle beraber hareket edeceksiniz. 

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU           

Sevdiğiniz insanla birbirinizi anlamakta zorlanabilirsiniz. Hem kendinizi hem de karşı tarafı rahatlatmalı ve biraz eğlenceye yönelmelisiniz. 

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

İş alanlarınızdaki duygusal dalgalanmaları iyi kontrol etmelisiniz. Öğleden sonra ailenize daha fazla ilgi gösterebilir, harcamalar yapabilirsiniz. 

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Parasal konulara daha sabit yaklaşacaksınız. Eğlence hayatınızda harcamalarınızı kontrol etmeniz gerekebilir. İletişiminiz hızlanacak.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU          

Duygusal iletişiminizde karşı tarafın yerine kendinizi koymanız gerekiyor. Maddi konularda yapılması gerekenler için harekete geçin.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU         

Üşengeçliğiniz, söz verdiğiniz insanlara karşı zorlanmanıza neden olabilir. Bir kere harekete geçtikten sonra rahatlayacak ve hafifleyeceksiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Bugün, aile hayatınızdaki fedakârlıklarınızı bilinçli bir şekilde devreye sokacaksınız. Öğleden sonra ailenizle iletişiminiz sizi çok mutlu edebilir.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Kalabalık yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz için hareket ederken bazı güvensizlikleriniz olabilir, artık bunlardan sıyrılmalısınız. 

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU         

Güvensizliklerinizi insanlara yansıtmamaya çalışın. İş alanlarınızda önemli olayların sizin istediğiniz şekilde ilerlediğini görebilirsiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU         

Sezgileriniz sizi yönlendirebilir. Kalıcı ilişkiler kurmak üzere harekete geçebilirsiniz. Para harcamaları ve ortak planlar devrede olabilir. 

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Sevdiğiniz insanla yapılacak bir seyahat planı devrede olabilir. Ortak parasal konularda kafanızdaki planlar doğrultusunda ilerlemeniz gerekiyor. 

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Tamamlamanız gereken önemli işlere yoğunlaşabilirsiniz. Özel hayatınız ve sosyal ortamlarda yapılacak planlar keyfinizi artırabilir.

 

Hande Kazanova / HT MAGAZİN