Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

BAŞIMIZA NELER GELECEK?

Bugün devreye giren Venüs-Satürn dik açısıyla ilişkilerimize dikkat etmeliyiz. İlişkilerimizde mesafeli olabilir, yolunda gitmeyen konulara sert tepkiler verebiliriz. Maddi konularda da bu pazar desteklenmeyeceğiz. Yalnız Güneş, Merkür kavuşumuyla sıkıntılarımıza çözüm üretmek için harekete geçebiliriz. 

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gelecek sorumluluklarınız, iş yaptığınız insanlarla aranıza bir set çekebilir. Yanınızda bulunan insanların sizi anlamadığını düşüneceksiniz ama sabredin. 

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevdiğiniz insanın sizi anlamaması ya da sizin onu anlamamanız, hayattan aldığınız keyfi kısabilir. Bu süreçte çocuğunuzla ilişkinizde sorunlar yaşanabilir. 

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile hayatınızda birtakım kopuşlar ve streslerin olması söz konusu. Ev ortamlarınızda dekorasyona, tadilata kalkışacaksanız uzak durmakta fayda olabilir. 

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş ilişkilerinizde, yakın çevrenizle iletişime dayalı konularda birtakım aksilikler yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Büyüklerinizden tavsiye almayı ihmal etmeyin. 

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili alanlarda sorumluluklarınız size ağır gelebilir. Özel ilişkilerinizde, temaslarınızda birtakım sıkıntılar yaşanabilir. 

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün, aile ilişkilerinizde sorunlar görünür hale gelebilir ve siz kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Onlarla olan her türlü sorunlarınızı dikkatli düşünmelisiniz. 

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sorumluluklarını üstlendiğiniz insanlar, hayattan alacağınız keyfi azaltabilir. Maddi anlamda ayağı yere sağlam basan adımlar atmanızda yarar var. 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkilerinizde problemlere açıksınız. Parayı elinizde tutmanız ya da daha ölçülü bir şekilde davranmaya zorlanmanız, çevrenizde problemler yaratabilir. 

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çevrenize karşı verdiğiniz sözleri tutamayabilirsiniz. Önemli işlerinizde ve adımlarınızda desteklenmediğinizi düşünmeniz size hata yaptırabilir. 

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yabancılarla yapılacak işlerde, eğitimsel konularda, medyayla ilgili ilişkilerinizde birtakım problemler öne çıkabilir. Sorumluluk üstlenmekten kaçınmalısınız.

 

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile hayatınızdaki ilişkilere dikkat edin. Arkadaşlarınız ve çevrenizle olan bağlantılarınızda sorumluluklar altına girmekten hoşlanmayacaksınız. 

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün, sevdiğinizle birbirinizi anlamakta zorlanacaksınız. Sevdiğiniz insana sıcak yaklaşımlar geliştirmeli, aranıza mesafe koymamalısınız.

 

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN