Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

BAŞIMIZA NELER GELECEK?

BUGÜN ve yarın Ay, Yengeç burcunda dolaşacak. Bu zamanlarda geçmişe duyulan özlem artar. Eskiden kalma birtakım konular ve olaylar yeniden gündeme gelir. Ailemizi ve sevdiklerimizi koruma içgüdüsü her zamankinden daha çok ön plana çıkar. Duygularımızın en yoğun yaşanabileceği zamanlardır. Duygusal anlamda, özverili ve fedakâr davranışlarda bulunabiliriz.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sadece kendiniz için harcamalar yapmayı bırakacak ve aile hayatınıza da önem vereceksiniz. Diğer insanlara yardım etme isteğiniz yüksek görünüyor.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Özel hayatınızda kendinizi istediğiniz gibi ortaya koyabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın dikkatini rahatlıkla çekeceksiniz. Çevrenizle uyumlu bir gün geçireceksiniz. 

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Renkli ve anlamlı bir gün sizi bekliyor. Gerek profesyonel gerekse özel işlerinizde keyifli zaman geçireceksiniz. Kendinizi günün getirdiği küçük sürprizlere bırakın. 

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Tamamen kendi beklentilerinize odaklı olabilirsiniz. Yeni yerler keşfetmeye açıksınız. Eğitime ve seyahate dayalı işlerinizde keyifli etkileriniz bulunuyor. 

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile bireylerini mutlu etmek ön plana çıkacak. Akrabalarınızı ya da arkadaşlarını evinizde ağırlayabilir veya minik ev toplantıları düzenleyebilirsiniz. 

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Arkadaşlarınızla birlikte keyifli bir gün geçireceksiniz. Sizi mutlu edecek beklenmedik haberler alabilirsiniz. Gireceğiniz ortamlarda gözler sizin üzerinizde olacak. 

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sahip olduğunuz şeyler konusunda tatmininiz yükselecek. Parasal konularda çevrenize yardım edeceksiniz. Bugün, güzel bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinize vakit ayırmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Yakın çevrenizle planlar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla güzel ve keyifli bir gün geçirmek sizin elinizde. 

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ev ve aile ortamlarınızda kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Yaratıcılığınız yüksek görünüyor. Harcamalarınız ve ödemelerinizde abartıdan uzak durmalısınız. 

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevdiğiniz arkadaşlarınızla güzel programlar yapabilirsiniz. Sahip olduğunuz enerjiyi biraz daha olumlu kullanmanızda fayda var. Önemli işler bağlayabilirsiniz. 

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

İşinizle ilgili konularda güzel etkiler altındasınız. Çevrenizdeki insanlardan alacağınız haberler veya pozitif geri bildirimler sevincinizi daha da artıracak. 

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bulunacağınız ortamlarda dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Kalabalık yerlerde olmaktan çekinmeyin. Geleceğinize dair olumlu bir dönem içindesiniz. 

 

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN