Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

BAŞINIZA NELER GELECEK?

BUGÜN Venüs, Balık burcuna geçiyor. Bu bizi 3 hafta boyunca ilişkilerimizde hayalperest ve romantik kılabilir.Başkalarına yardım etmeyi seveceğiz. Abartılı ve coşkulu davranışlar sergileyebiliriz. Olaylara aşırı iyimser yaklaşmak yerine daha bilinçli adımlar atmaya özen göstermeliyiz. 

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Sosyalliğiniz bu hafta itibarıyla gerileyecek. Sevdiğiniz insanla aranıza set çekmek isteyebilirsiniz. Gizli saklı işlere meyliniz 3 hafta boyunca artabilir. 

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU    

Sosyal çevreniz hareketleniyor. Katılacağınız davet ve grup çalış-malarından fayda görebilir, işten elde edilen gelirlerinizi artırabilirsiniz. 

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Kariyerinizdeki ilişkilerin sağlamlaşacağı bir döneme giriyorsunuz. 3 haftalık bu dönem zam, terfi gibi konuları üstleri- nizle konuşmak için çok uygun olacak. 

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU        

Yabancı parterlerle iş yapabilirsiniz. Size yeni alanlar açacak bir eğitim fırsatı karşınıza çıkabilir. Hukuki davalarınızdan iyi ilişkiler sonucu netice alacaksınız. 

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

3 haftalık sürede banka işleri, kredi, faiz, vergi ve borç ödeme gibi konular gündeminize oturabilir. Hayatın anlamını ve ruhsal konuları merak edeceksiniz. 

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

İlişkilerinize vakit ayırmanız gereken bir döneme gireceksiniz. Sevdiğiniz insanla sorunlarınızı halletmek ve romantizmi canlandırmak isteyeceksiniz. 

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

İş hayatınızdaki ilişkileriniz önem kazanmaya başlayacak. Başkalarına hizmet etmekten mutlu olacaksınız. Birkaç hafta boyunca kilo almaya meyilli olabilirsiniz. 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU    

Bugün itibarıyla aşkı daha etkili bir şekilde yaşayacağınız bir sürece giriyorsunuz. Kalbiniz boşsa aşkı yakalayabilirsiniz. Şans sizden yana olacak. 

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Evinizi daha çok seveceğiniz ve orada vakit harcayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Dışarıda olmaktansa, sevdikle- rinizi evinizde ağırlamak isteyebilirsiniz. 

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU       

Yakın çevrenizle ilişkileriniz güçlenecek. Reklam, pazarlama, yayıncılık ve bilişim sektörlerinden birinde çalışıyorsanız olumlu bir dönem içinde olacaksınız. 

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU    

Maddi konularda güzel gelişmelerin yaşanacağı bir döneme giriyorsunuz. Kadınlardan fayda ve yarar görebilirsiniz. Güzel eşyalara tutkunuz artacak. 

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU    

Venüs burcunuza geçiyor. Kendinizle olan bağlantınız güçleniyor. Sosyal olmaya başlayacak, görüntünüzü yenileyeceksiniz. Gözler sizin üzerinizde olacak.

 

Hande Kazanova / HT MAGAZİN