Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

AY BİZE NELER FISILDIYOR?

BUGÜN ve yarın Ay Oğlak burcunda dolaşıyor. Bugünlerde kemikleriniz için bol kalsiyum almayı ihmal etmemelisiniz. Genel anlamda, iş ortamlarında bulunmak, toplantılar yapmak, işleri planlamak ve organize etmek, yarım kalan şeyleri tamamlamak için harika günler içerisindesiniz. Duygusal olarak kendimizi ortaya koymakta zorlansak bile, iş konularında kolaylıkla organize olabilir ve başarı sağlayabiliriz. Kararlı ve sabırlı olmanız durumunda kazançlı çıkacaksanız.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Resmin bütününü görmek, neden ve niçin sorularının yanıtlarını keşfetmenize neden olacak. Kendinizi göstereceğiniz bir gün içindesiniz ve görevlerinizin farkındasınız. 

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU          

Dış ortamlarda çekingen tavırlarınızı bir kenara bırakarak anın tadını almaya çalışacaksınız. Keyfinizi iş ortamlarınıza da taşımayı deneyin ve deneyimlerinizin tadını çıkarın. 

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Ortaklaşa para konularınızı düzenleyecek, ayrıntılarınızı tamamlamak için harekete geçeceksiniz. Önünüzdeki dönem harcamalarınız konusunda biraz dikkatli adımlar atmalısınız. 

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU    

Özel yaşantınızda olgun davranacaksınız. Hayatınızdaki insanın sizi birçok konuda desteklediğini görmeniz lazım. İçinizde bir boşluk olabilir, olumlu düşüncelere odaklanın.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Günlük işlerinizde enerjinizin son damlasına kadar çalışabilirsiniz. Yakın çevre ilişkilerinizde her tür sorunu kafanıza fazla takıyorsunuz. İletişim ayağınızı sağlam tutun. 

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU    

Yaratıcılık isteyen işlerinizde veya aşk hayatınızda olgun tavırlarınız sevdiğiniz insanın hoşuna gidebilir. Sanatsal işlerinizde kendinizi göstermek ve ispatlamak isteyebilirsiniz. 

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Eviniz ve ailenizle ilgili konularda halledilmesi gerekenlere odaklanabilirsiniz. Kendinizi aile alanlarınızda göstereceksiniz, sevdiklerinize düşkünlüğünüz olabilir. 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Yakın çevrenizi işin içine alacak konularda kendinizden başka herkese yardımınız dokunabilir. Aşk hayatınızda anlayamadığınız olayları aydınlatmada sabırsızlanabilirsiniz. 

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Harcamalarınız yüzünden paranızın hesabını yapabilir, bazı aktivitelerde yer almamayı tercih edebilirsiniz. Bu aralar bütün enerjinizi kendinize yoğunlaştırmak istiyorsunuz. 

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

İşlerinizi hallettikten sonra sizi şevklendirecek ve hareketlendirecek işler peşine düşeceksiniz. Duyacaklarınız gün içinde kalbinizin hızlı çarpmasına neden olabilir. 

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU    

Yoğun akan temponuzu biraz yavaşlatmak ve sağlığınızı gözden geçirmek için güzel bir gün olabilir. Gerçek duygularınızdan kaçabilirsiniz. İstediğiniz bilgiler karşınıza gelebilir.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU         

Bugün arkadaşlarınıza karşı oldukça olgun ve anlayışlı bir tablo çizeceksiniz. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz dostlarınızla gün içinde birkaç saat geçirmek size moral verecek. 

Hande Kazanova / HT MAGAZİN