Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

BAŞIMIZA NELER GELECEK?

BUGÜN, Güneş burç değiştiriyor. Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte 1 ay boyunca ailemize, yuvamıza ve güvenliğimize önem vereceğiz. Bu süreçte daha çok ailevi konulara ve temalara odaklı olabiliriz.

Kimliğimizde duygusal, savunmacı ve içe dönük yanlar ortaya çıkabilir. Merkür’ün de bu alanlara kaymasıyla birlikte duygusal davranabiliriz. 

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Aile hayatınızla ilgili konular ön plana çıkacak. Ailenizle beraber bir ev alım-satımı ya da kiralama gibi işlemlerde kendinizi gösterebilirsiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU          

Satış, pazarlama, iletişim, yakın çevre, reklam ve öğrenim alanlarında yoğunluk yaşayabilirsiniz. Meraklı yapınız ve iletişim ön planda olacak. 

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Hayatınızda parayla ilgili işler daha yoğun olmaya başlayacak. Ticaretle ilgili işlerde kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Kazançlarınızı artırabilirsiniz.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU    

1 ay boyunca özgüveniniz tam olacak. Ön planda olmaya özen gösterecek, planladıklarınızı hayata geçirecek girişimleriniz için çalışacaksınız.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU      

Kadersel birtakım olaylara maruz kalacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Gelecek planlarınızı gözden geçirmelisiniz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU    

Sosyal çevreniz kimliğinizde ve hayatınızda etkili olacak. Organizasyonlar, grup aktiviteleri ve işten elde edilecek gelirler için uğraşılarınız artabilir.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Kendinizi işinizde ve kariyerinizde göstermeye başlayacaksınız. Toplum içine karışmak ve yerinde duramamak gibi etkiler altında olacaksınız.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, hukuk, ticaret ve medya kendinizi geliştireceğiniz alanlar. Kimliğinizi bu alanlarda ortaya koyacaksınız.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Kredi, banka, faiz, vergi ve ortaklaşa elde edilen gelirler alanlarında kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Bir insanın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Önümüzdeki 1 ay boyunca evlilik, ikili ilişkiler, ortaklı işler, hukuk ve yer değiştirme gibi konular devrede olacak. Karşınızdaki insanları dinlemelisiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU    

İş alanlarınızda kendinizi göstereceksiniz. Sağlığınızla ilgili konulara ilginiz artacak. Kendinizi yararlı hissetmek kimliğinizin bir parçası olabilir.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU        

Aşk, eğlence veya çocuklarla ilgili konularda kendinizi göstermeye başlayacaksınız. Yaratıcılığınızı geliştirecek konulara meyliniz artabilir.

Hande Kazanova / HT MAGAZİN