Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

AY BİZE NELER FISILDIYOR?

BUGÜN ve yarın akşama kadar Ay, Yengeç burcunda dolaşıyor. Ailemizi ve sevdiklerimizi koruma içgüdüsü ön planda olabilir. Duygularımızın en yoğun yaşanacağı zamanlardayız. Duygusal anlamda fedakâr davranışlarda bulunabiliriz. Sevgilimizle ya da eşimizle romantik saatler geçirebiliriz. Ancak duygusallığın verdiği hassasiyetle, alınganlığa karşı çok dikkatli olmalıyız.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Güvenliğinizle ilgili konuları önemseyeceksiniz. Maddi konular da kafanızı kurcalıyor. Bu alandaki güzel teklifler sizi mutlu edebilir.       

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU            

Çevrenizdeki insanlara kol kanat germek gibi etkiler içinde olabilirsiniz. Düşünceleriniz karışık olsa da eğlenceli bir gün geçireceksiniz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU             

Maddi konularda anaç ve herkesi kollayan taraflarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Enerjinizi hâlâ tam anlamıyla ortaya koyamıyorsunuz.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU       

Gün içinde, kendi isteklerinizi devreye sokacaksınız. Hızlı akan bir sosyal çevre ağınız var. Bugün duyacaklarınız sizi çok mutlu edebilir.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU         

Kariyer hayatınız hızlanıyor, kendinizi göstereceksiniz. Gireceğiniz ortamlarda bazı görüşlerin sizi aşağıya çekmesine izin vermeyin.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU          

Sosyal ortamlarınız aktif olacak, arkadaşlarınızla buluşacaksınız. Gireceğiniz ortamlar, özel hayatınızda anlaşmazlıklara yol açabilir.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Temponuzun giderek arttığını göreceksiniz. Toplumsal konulara ilginiz artabilir. Başkalarından istediğiniz desteği alabilirsiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU                

Dış ortamlarda kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Bazı konularda düşünceleriniz sizi zorlayabilir. Olaylara daha geniş bir açıdan bakın. 

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU            

Ortaklaşa para alanlarınız, ödemeler ve bütçe hesaplamalarınız devrede olabilir. Düşüncelerinizi daha çok kendinize saklayacaksınız.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU           

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın istekleri ön planda olacak. Sevdiğinizle fikirsel takışmalara dikkat edin. Hayata aşkla yaklaşacaksınız.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU          

Sağlığınızla ve beslenme düzeninizle ilgili konular gündeminizde olabilir. Aile ortamlarınızda yakalayacağınız huzur sizi yenileyecek.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU           

Yaratıcılığa veya sanata dayalı işlerinizle ilgileneceksiniz. Özel hayatınızdaki mutluluk sizi üzen her şeyi geride bırakmanıza neden olabilir.

 

Hande Kazanova / HT MAGAZİN