Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

AY BİZE NELER FISILDIYOR? 

Bugün ve yarın Ay, Koç burcunda dolaşıyor. Baş ağrıları, migren, sinüs veya beyne kan hücumu etkili olabilir. Protein ağırlıklı beslenmek vücudumuzun ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Genel anlamda, duyularımız fazlasıyla hassas olacağından kendimizi gergin hissedebiliriz. Sakarlıklara, düşmelere ve çarpmalara dikkat edelim. 

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Bu aralar seyahat etmeyi seviyorsunuz ve geleceğinize yönelik adımlarınız sizin için önemli. İşlerinizi kendi yöntemlerinizle hallederek yolunuza devam edeceksiniz. 

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU          

Duygusal olarak alıngan ve geçmişe yönelik davranışlar sergileyebilirsiniz. Sezgileriniz iyi çalışacak. İş alanlarınızda bugün tepkilerinizi çok kontrol etmelisiniz. 

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Özel hayatınızda güzel gelişmeler içindesiniz. Katılacağınız bir davette veya organizasyonda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Kalbiniz boşsa hoş bir teklif oluşabilir. 

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU      

Kalabalık yerlerde işlerinizi çabucak halletmek isteyebilirsiniz. Özel yaşantınızda takıntılı hareket etmeniz de mümkün. Paylaşımlarınızı bugün artırmaya çalışın.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU      

İdeallerinize yönelik bir gün yaşayabilirsiniz. Tanımadığınız insanlarla, değişik yerlerde olmak sizi harekete geçiriyor. Bu aralar zihinsel konularla çok meşgulsünüz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU      

Aileniz için parasal harcamalarda bulunacaksınız. Maddi konular bu aralar sizi çok çabuk harekete geçiriyor. Aşk hayatınızda takıntılarınızı bir kenara bırakmalısınız.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Bugün, özel hayatınıza ve ilişkilerinize çok önem vereceksiniz. Ev hayatınızdaki bazı konuşmalar kafanıza takılabilir. Olayları çok büyütmemeye özen göstermelisiniz.

 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Tamamlayamadığınız işler için çevrenizi suçlamaktan vazgeçin ve sağlığınıza gereken özeni gösterin. Yakın çevrenizle yapacağınız konuşmaları gözden geçirin.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU      

Aşk hayatınız hareketlenmeye başlıyor. Eğlenceli yönlerinizi yeniden keşfedebilirsiniz. Keyfinize bu kadar önem vermeniz, çok para harcamanıza neden olabilir.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU       

Bazı konuşmalarınızda baskıyı karşı tarafa fazlasıyla hissettireceksiniz. Planlarınızdan ve yapmak istediklerinizden sevdiğiniz insana da bahsetmeniz gerekiyor.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Çevrenizle değişik planları devreye sokabilirsiniz. Verdiğiniz sözleri yerine getirmeye çalışmalısınız. Sosyal ortamlardaki işleriniz düşündüğünüzden uzun sürebilir. 

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU          

Kendinize ayıracağınız bir bütçe anlık alışveriş kaçamaklarını gündeme getirebilir. Dış çevrelerde ve iş alanlarınızda kendinizi ve yapacaklarınızı göstereceksiniz.

 

Hande Kazanova / HT MAGAZİN