Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Duyacağınız bazı şeyler ailenizle beraber kararlar almanıza neden olabilir. Sevdiğiniz insandan duygularınızı gizlememeye özen gösterin.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Sevdiklerinizle yapacağınız organizasyonlardan fazlasıyla keyif alabilirsiniz. Bugün, kariyerinizle ilgili çok önemli görüşmeler yapacaksınız.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

 Parasal konuların sizi hemen aşağıya çekmesine izin vermeyin. Yoğun iş görüşmeleriniz, farklı konu ve olaylar etrafında cereyan edebilir.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Önünüzdeki seçeneklerin fazla olması hangi yöne gitmeniz gerektiği konusunda sizi zorlayabilir. Maddi konularda yardım alacaksınız.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Dış ortamlardan alacağınız teklifleri kendinizi çok zorlamadan değerlendirebilirsiniz. Özel hayatınızda huzurunuz yerinde olacak.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Geleceğe dair yapı- lacak akıllıca planlar uzun dönemde size kazandırabilir. İş hayatınızda güzel gelişmeler kapıda, fırsatları değerlendirmelisiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Sorumluluklarınız size ağır gelebilir. Özel hayatınızdaki anlaşmazlıkları tepki vererek değil, etraflıca konuşarak çözmeye çalışmalısınız.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Bugün, değişik planlar içerisinde olacaksınız. Aile büyüklerinizle yapacağınız bazı konuşmalar endişelerinizi gidermenizi sağlayabilir.

 YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Daha çok ortaklaşa para alanlarınıza yoğunlaşacağınız bir gün sizi bekliyor. Sevdiklerinizle, dostlarınızla iletişiminizi çok güçlü tutacaksınız.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU    

Sevdiğiniz insanla yapılacak güzel planlar bugün sizi keyiflendirebilir. Maddi konularda kararlı ve istikrarlı adımlar atacaksınız.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Özel hayatınızda bencilliğinizi ve kendinize düşkünlü- ğünüzü kontrol edin. Kendinize yapacağınız yatırımların hızlandığı bir dönemdesiniz.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Bugün, hayatın eğlenceli yanlarına odaklanmak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insandan güzel teklifler alacak ve destek göreceksiniz.   

Hande Kazanova / HT MAGAZİN