Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

BAŞIMIZA NELER GELECEK?

BUGÜN gökyüzünde meydana gelen Venüs-Jüpiter dik açısının etkisiyle keyfimiz yerinde olabilir. İlişkilerimizde ve parasal konularda abartıya açık olabilir, gereğinden fazla harcamalar yapabiliriz. Karşımıza gelecek olan bazı konuları gereğinden fazla abartmamaya özen göstermeliyiz.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Bugün sosyal ortamlarda işbirlikçi yapınızla hareket edebilirsiniz. Özel konularda sevdiğiniz insana karşı sabırsız ve anlayışsız yaklaşabilirsiniz

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Özel hayatınızda güzel ve keyifli etkiler altındasınız. Geleceğe yönelik önemli işleriniz devreye girecek. Çevrenizdeki insanlarla çok iyi anlaşacaksınız

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Çocuğunuza ve sevdiğiniz kişiye karşı oldukça üretken ve anlayışlı davranabilirsiniz. Sanatsal işleriniz için önemli kişilerle dengeniz bir olabilir.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU      

Ailenize, hayatınıza ve evinize dayalı ortak görevleriniz için harekete geçebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla birbirinizi anlamakta biraz zorlanabilirsiniz.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Önemli işlerinizi aceleye getirmemeye çalışın. İnsanlardan aldığınız destek sizi güçlü kılıyor. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki uyum sizi mutlu edecek

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Yapılması gerekenler ve rutin işleriniz önem kazanmaya başlıyor. Bugün hepsini halletme ihtiyacı duyacaksınız. Keyfiniz yerinde olacak.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Ailenizle bazı konularda çok yoğun anlaşmazlıklarınız olabilir. Bu hafta sonu harcamalarınızı kontrol altında tutmaya gayret etmelisiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Geçmişi anmak ön plana çıkabilir. Kendinize ve yaşadıklarınıza haksızlık etmeyin. İletişim halinde olduğunuz insanlarla anlaşmazlıklarınız oluşabilir.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Dostlarınızla yapılacak programları devreye sokun. Maddi konularda bazı zorlanmalarınız olsa bile, değişik yerlerde bulunmaktan mutlu olacaksınız.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Göz önünde olacağınız ortamlarda durumları idare edebilirsiniz. Bazı işleriniz kendiliğinden çözülürken, kişisel isteklerinizde zorlanabilirsiniz

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Farklı ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Sizi az tanıyan insanlarla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Yine de hayatı keyifle algılayacaksınız.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Arkadaşlarınızla olan diyaloglarınızda karşı tarafın düşüncelerini küçümsemeyin. Ani para harcamalarından ve kafanıza göre davranmaktan kaçının.

 

Hande Kazanova / HT MAGAZİN