Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, Devrim Yakut, Gökçe Yanardağ, Mehmet Bilge Aslan, Utku Ateş, Arif Pişkin ve Nilgün Türksever'in rol aldığı Hayat Sırları 8. bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak. Peki, Hayat Sırları 8. bölümde neler yaşanacak? İşte Hayat Sırları 8. bölüm fragmanı ve özeti...

HAYAT SIRLARI 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ

Hakan, Kuzgun ailesinin evine taşınıyor. 

Mustafa ve İnci’nin bu durumu kabullenmekten başka şansı yoksa da çocuklar Hakan’a savaş açıyor. Seher kızının izine ulaştığında Zeyno’nun yanında gördüğü insanlar çok yakın tanıdıkları çıkacak. Seher büyük bir şok geçirir. Zeyno bunca yıldır kimlerin yanında olmuştur ?

HAYAT SIRLARI 7. BÖLÜM ÖZETİ

Seher, Kemal ve Şirin evi terk ediyor. Mustafa her şeyi açıklayacak mı? Hakan’ın gelişi Kuzgun ailesinin evine bomba gibi düşüyor!

Mustafa ya gerçeği itiraf edecek ya da Hakan’ı oğlu olarak bağrına basacak. Seher, Kemal ve Şirin babalarının annelerine ihanet ettiğini düşünerek büyük bir öfkeyle evi terk edecek. Burak kaçakları misafir edecek. 

Bu olay, Seher ve Burak’ı birbirine yaklaştırıyor. Tekgöz’ün rahat durmaya niyeti yok, aileden para kopartmak için yeni bir planı var.  Yaşanan büyük bir gelişmeyle Seher kayıp çocuğuna bir adım daha yaklaşıyor!