• Canlı Yayın
  • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlık ve Spor Bayramı kutlu olsun
Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
HABERTURK.COM

İngiltere’nin Liverpool kentinde bir kadın çocuğunu bir ipe bağlayarak cadde ortasında sürükledi. Joe Capin isimli Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan görüntülerde, insanların olanları sadece izlediği ancak müdahale etmediği görüldü.

Daily Mail sitesi, 31 yaşındaki kadının çocuğunun otizm hastası olduğunu ve "İnsanlar otistik bir çocuğa sahip olmanın zorluklarını anlayamıyor. Ben kötü bir anne değilim." açıklamasında bulunarak kendisini savunduğunu yazdı.

ÇOCUĞU YERDE SÜRÜKLEDİ

Videoyu çeken Joe Cain isimli kişi, kadının çocuğu arkasında sürüklemek için iplerden çektiğini görünce gözlerine inanamadığını ve bu anları kameraya aldığını söyledi. Videonun Twitter'da paylaşılması sonra çocuğu yerde sürükleyen anneye tepki yağdı. "Kötü anne" başlıklarıyla video paylaşıldı.

 

HALKTAN TEPKİ GELMEDİ

Sokak boyunca sürüklenen çocuğun duruma hiçbir tepki vermediği görülüyor. Videoyu çeken Joe Cain, "Kasabaya yürüyordum ve karşı kaldırımdaki çocuk yere düştü. Kadın çocuğu iple çekti." dedi. Çocuğun iyi göründüğünü söyleyen adam, çevreden hiçbir tepki gelmemiş olmasına şaşırdığını söyledi.