Habertürk her an cebinizde! iPhone'unuza uygulamayı indirin. Gündemi her an her yerde HaberTurk'le Takip edin
Dünyanın neresinde olursanız olun bundan sonra HaberTurk televizyonunu iphone’nuzdan canlı olarak izleyeceksiniz. Üstelik bu uygulama ile HaberTurk.com sitesinin tüm içeriğine ulaşıp manşetler arasında gezinecek, haberleri okuyacak, yorum yazacak ve sevdiğiniz köşe yazarlarına da erişeceksiniz.

Alışkanlıklar değişiyor. Türkiye'nin haber merkezi Habertürk TV en sevdiğiniz programlarla anında canlı olarak iPhone’da. HaberTürk’ün tüm yayın akışı canlı olarak iphonunuzdan keyifle izleyebileceğiniz bir hale geldi. HaberTürk ilklerden birini gerçekleştirdi ve hem tv hem internet yayınını bütünleşik olarak uygulamaya aldı. Telefonunuza indirdiğiniz uygulama sadece WiFi üzerinden değil 3G bağlantısı, hatta edge bağlantı üzerinden de TV izlemeye olanak sağlıyor. HaberTürk’ü izlemek bundan sonra çok kolay, kesintisiz ve keyifli olacak.

HT kalitesinde, HT özgürlüğünde, HT farkıyla, kullanımı gayet kolay bir uygulama sizleri bekliyor.

iTunes App Store'dan hemen indir
Televizyonunuzu cebinize getirir   Binbir çeşit haber sunar   Kullanım kolaylığı sağlar   Finans grafiklerini gösterir

Habertürk televizyonunu dünyanın neresinde olursanız olun iphone’nuzdan canlı olarak izlersiniz
  iPhone ile haber kategorilerinin ve haber başlıklarının arasında rahatça gezinirsiniz .   Gündemden ekonomiye, teknolojiden sağlığa, spordan yaşama kadar her türlü haberi sunar   BIST verilerini, dolar ve euro değerlerini grafikleriyle beraber takip edersiniz.
Destek: ©1978 - 2009 Ciner Grubu. Her hakkı saklıdır.