Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
AA

Kadıköy'de dün akşam saatlerinde yaşanan ve 2 kişinin yaralandığı kavga güvenlik kameralarına yansıdı. Şahısların sandalyeyle saldırdığı kavganın nedeninin ise taciz değil , bir kişinin yola kusması ve uyarılmasının olduğu iddia edildi.

İHA'nın haberine göre; Kadıköy Caferaağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak içerisinde dün akşam saat 23.30 sıralarında 2 grup arasında kavga çıkmış ve kavgada N.Ö. ile R.A darp sonucu yaralanmıştı. Kavganın nedeni ise taciz nedeniyle olduğu iddia edilmişti. Olayın ardından yaralanan şahıslar hastanedeki işlemlerinin ardından taburcu edilirken, olayın da farklı bir nedenden dolayı ortaya çıktığı öne sürüldü.

TARAFLAR ŞİKAYETÇİ OLDU

Olayda saldırıya uğrayan N.Ö.'nün kağıt toplarken ilerlediği sokakta yere kustuğunu gördüğü R.A'yı uyardığı ve ardından tartışma başladığı iddia edildi. R.A'nın N.Ö. ile tartışması sırasında N.Ö'nün kızına da hakaret edilmesi üzerine tartışmanın kavgaya dönüştüğü öne sürüldü. Olayın ardından şahıslar birbiri hakkında şikayetçi olurken, olayla ilgili işlemleri sürüyor.

Öte yandan kavga anı ise saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde R.A ve beraberindeki kişilerin N.Ö.'yü kovaladığı ve apartman girişinde sıkıştırarak sandalye ile kendisine saldırdıkları görülüyor.