Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Başrollerinde Özge Özberk, Kutsi, Yeşim Ceren Bozoğlu, Güzin Usta, Hakan Vanlı ve Zeynep Aydemir gibi isimlerin rol aldığı Kalbimdeki Deniz dizisi 50. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Kalbimdeki Deniz 50. yeni bölüm fragmanında neler olacak? İşte Kalbimdeki Deniz 50. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti...

KALBİMDEKİ DENİZ 50. YENİ BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ

Alihan’ın şikayetiyle ifadesi alınan Mirat’ı Yosef ve Raşel yalnız bırakmazlar. Deniz oğlunun giderek derinleşen travması nedeniyle Alihan’la işbirliği yapmak zorunda kalır. Mustafa kendisini aldattığını sanan Ece’yi ve ona giderek daha bağlanan Yosef’i şaşırtacak bir hamle yapar.

Fikriye’yi hastanede bulan Figen ve Turgut’u bir sürpriz beklemektedir. Deniz ve Mirat gelişen olayların içinde aşklarına sıkı sıkıya sahip çıkmaya çalışsalar da, Alihan’ın son hamlesi hiç düşünmedikleri sonuçlara yol açar.

KALBİMDEKİ DENİZ 49. SON BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ

Fikriye Alihan için yaptığı tanıklığın sonuçlarını çok ağır bir şekilde yaşarken, Deniz ve Mirat da Raşel’den özür dilerler. Raşel evden gitmeye karar vermiştir ama Yosef onu durdurur. Yosef ve Mustafa’nın kapışması aralarını açarken, serginin de iptaline neden olur. Mustafa ilk kez Mirat’la Yosef hakkında konuşarak, Ece’yle ilişkilerini riske soktuğunu söyler ve yardım ister.

Mirat ikisiyle de ayrı ayrı konuşarak uyarır. Şebnem üç koldan intikam planlarını ilerletirken, Alihan’ı Cem aracılığıyla tuzağa çekmeye başlar. Deniz’in üzülmesi ve çaresizliğine dayanamayan Mirat Alihan’ın barına giderek ona saldırır. Bir yandan Alihan’ın şantajlarına direnirken, diğer yandan Ozan’ın velayetini bir dahaki celse kaybedeceğinden emin olan Deniz’i hem oğlu hem Mirat’la ilgili sarsılacağı sürprizler beklemektedir.