Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HABERTÜRK MAGAZİN

Geleneksel ‘BKM Eylülde Açıkhava’da’ etkinlikleri önceki akşam Güldür Güldür Show’la başladı. Binlerce kişinin doldurduğu Harbiye Açıkhava, renkli bir geceye şahitlik etti.

EKRANLARIN fenomen şovu Güldür Güldür’ün Harbiye’deki gösterisini izlemeye gelenler arasında Demet Akbağ ve oğlu Ali Çika, Gupse Özay, Barış Arduç, Pelin Öztekin, Haki Biçici ve Gül Sunal gibi ünlü isimler vardı. Geceye bir konuşmayla başlayan Ali Sunal şunları söyledi: “Şehitlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve halkımıza başsağlığı diliyoruz. Gülmek, beraberken güzeldir. Bu günlerde gülmek, güldürmek zor. Biz de kardeşçe, dostça birlikte gülebilmek için, gülümsetebilmek için Güldür Güldür Show’a devam ediyoruz. İnşallah güzelliklerin yaşandığı bir sezon olur.”

CAN BONOMO FIRTINASI

Güldür Güldür Show’un sahnede iki de ünlü konuğu vardı. ‘Ünlüler Nalburda’ skecinde ünlü müzisyen Can Bonomo sahneye çıktı. Bonomo oyunculuk performansıyla alkış aldı. Şarkıcı ayrıca sahnede ‘Tastamam’ isimli şarkısını da seslendirdi.

EKİBE İKİ YENİ TRANSFER

Ali Sunal, Alper Kul, Doğa Rutkay, Özge Borak, Aylin Kontente, Erdem Yener, Onur Buldu, İrem Sak, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, Uğur Bilgin, Özgün Aydın ve Ayşegül Akdemir’in oluşturduğu Güldür Güldür Show ekibi, iki yeni transferle sahneye çıktı.

Son dönemin başarılı oyuncuları Derya Karadaş ve Kıvanç Baran Aslan’ı da kadrosuna katan ekip, Açıkhava’yı kahkahaya boğdu. Güldür Güldür Show, Açıkhava’daki iki gecenin ardından 30 Eylül itibarıyla sezona BKM’de devam edecek.