Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Swissôtel The Bosphorus Les Ambassadeurs Bar'da caz geceleri başlıyor.

Les Ambassadeurs Bar, ‘Ambassadors of Jazz Music are in Town’ konserler serisine 29 Ocak Cuma günü Kerem Görsev ile başlıyor. Swissôtel The Bosphorus, İstanbul, ‘Ambassadors of Jazz Music are in Town’ konserler serisi ile caz müzik severleri Les Ambassadeurs Bar’da buluşturuyor.


‘Ambassadors of Jazz Music are in Town’, İstanbul Boğazı’nın nefes kesen manzarası eşliğinde caz müziğinin notalarında gezinirken, Les Ambassadeurs Bar’ın eşsiz kokteyllerini de yudumlayabileceksiniz.


İLK KONSER KEREM GÖRSEV'DEN

29 Ocak Cuma akşamı 21:30’da Kerem Görsev Trio konseri ile başlayacak caz geceleri her hafta Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri devam edecek.

Şubat ve Mart aylarında da devam edecek program kapsamında, Ceren Gündoğdu-Emre Oktayoğlu Duo, Faby Medina, Aşkın Arsunan Quartet, Çağıl Kaya Quartet, Ece Göksu Trio/Quartet, İpek Dinç Yüce – Evren Karakul Duo, Şenay Lambaoğlu Quartet, Jef Giansily & Sibel Köse Trio, Ercüment Orkut Trio sahne alacak.

Her ayın ilk Perşembe günü Les Ambassadeurs Bar yurtdışından özel bir caz grubunu ağırlayacak. Farklı ve özel grupların dinleyiciyle buluşacağı konserler serisi ile caz severler müziğe doyacak.