Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Malatyalı Çirci Ailesi’nin kahkaha dolu miras macerası, ünlüleri gülmekten kırdı geçirdi. Dün gösterime giren filmin hafta içinde BKM Tiyatro’da yapılan galasına katılan ünlü isimler gösterimin ardından yaptıkları yorumlarda filmin gişede başarılı olacağı görüşünde birleşti. İşte ünlülerin ‘Dedemin Fişi’ hakkındaki yorumları...

Gupse Özay: Çok güzeldi, çok güldüm. İzlerken gözümden yaş geldi. Zaten böyle olacağından emindim.

Hatice Şendil: Çok beğendim çok keyif aldım. Filme girmeden önce herhalde bu sezonun en iddialı komedilerinden biri olacak demiştim. Hakikaten de öyle olduğunu düşünüyorum. Çok eğlendik, çok keyifliydi. Bütün arkadaşlarımızın ellerine sağlık. Onlara bol gişeler diliyoruz ki eminim öyle olacak.

Sarp Apak: Çok eğlendim, çok güldüm. ‘Güldür Güldür’ ekibinden beklenen başarıyı tamamen sağladıklarını rahatlıkla söyleyebilirim. Bu zor bir şeydi. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.

Tarık Ünlüoğlu: Filmi mükemmel buldum. Tekstiyle, oyuncularıyla, esprileriyle ve başta rejisörüyle çok başarılıydı. Çok beğendim.

Hayko Cepkin: Bence çok keyifliydi, çok eğlendim. Tüm ekip çok güzel oynamış. Filmde çok kilit noktalar var. Bence herkes seyredip keyifle vakit geçirebilir.

Çağlar Çorumlu: Çok eğlendim, çok sevdim. Çok temiz bir film olmuş. Hem film gibi film hem de ailecek izlenebilecek çok güzel bir komedi filmi olmuş.