Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

GİZLİ DÜNYA (ROOM)

Vizyon Tarihi: 19 Şubat 2016

Yapımı: 2015-İrlanda

Tür: Dram

Süre: 118 Dak.

Yönetmen: Lenny Abrahamson

Oyuncular: Brie Larson, Jacob Tremblay, Sean Bridgers, Joan Allen, William H. Macy

Senaryo: Emma Donoghue

Yapımcı: Tessa Ross, Hartley Gorenstein

Film Özeti

30'lu yaşların başındaki Ma (Brie Larson), 7 yıl önce Old Nick (Sean Bridgers) dediği bir adam tarafından kaçırılmış ve o günden bu yana evinin arkasındaki küçücük bir kulübede Jack ile tutsak olarak yaşamaktadır. Old Nick'in devamlı tecavüzlerine maruz kalan Ma, bu 7 yılın son 5'ini, Nick tecavüzleri sonucu doğan oğlu Jack (Jacob Tremblay) ile geçirmiştir. Gerçek dünyayı hiç bilmeyen oğlunu diğer çocuklar gibi büyütebilmek için elinden geleni yapsa da Jack'in hayal gücüyle baş etmek giderek zorlaşmaktadır.
Bu hapis hayatından binbir güçlükle kaçarak ailesinin yanına sığınan Ma için şimdi bir başka zorlu sınav başlayacaktır. Gerçek hayatla hiç karşılaşmamış Jack'i yepyeni bir hayata adapte edebilmek...

 

OSMAN PAZARLAMA

Vizyon Tarihi: 19 Şubat 2016

Yapımı: 2016-Türkiye

Tür: Komedi

Süre: 114 Dak.

Yönetmen: Togan Gökbakar

Oyuncular: Şahan Gökbakar, Selim Akgül, Feriştah Senem Yıldırım, Yurtşen Fidan, Demet Akalın

Senaryo: Şahan Gökbakar, Togan Gökbakar

Film Özeti
Pazarlama işiyle uğraşan Osman Şaşmaz (Şahan Gökbakar) sahibi olduğu Osman Pazarlama şirketiyle birçok farklı ürünü pazarlasa da bir türlü dikiş tutturamamıştır. 5 parası olmadığı için sevdiği kızla evlenemeyen Osman yine de köşeyi dönmek ve evlenebilmek için televizyon programlarına çıkmak da dahil olmak üzere elinden gelen her şeyi deneyecektir. Bu yolda en büyük destekçileri iş arkadaşı Erkan ve kendisinden hoşlanan aile dostlarının kızı Songül olacaktır.

SAUL'UN OĞLU SAUL FİA

Vizyon Tarihi: 19 Şubat 2016

Yapımı: 2015-Macaristan

Tür: Dram

Süre: 107 Dak.

Yönetmen: László Nemes

Oyuncular: Sándor Zsótér, Christian Harting, Geza Röhrig, Todd Charmont

Senaryo: László Nemes

Diğer Adı: Son of Saul

Film Özeti
Auschwitz toplama kampında çalışmaya zorlanan Yahudiler'den (Sonderkommando) olan Saul, krematoryum bölümündedir. Günün birinde yakılması için getirilen cesetlerden bir oğlan çocuğu cesedini, doğru düzgün bir cenazeyle gömülebilmesi için alıkoyar. Bütün bu kargaşanın ortasında Saul cenazeyi gerçekleştirecek bir haham bulmak için çok tehlikeli bir maceraya atılır. Öte yandan diğer Yahudi arkadaşları, çok yakında kendilerinin de öldürüleceğini öğrendikleri andan itibaren isyan çıkarma planları yapmaya başlayacaktır.

 

AYI KARDEŞLER:KURTARMA OPERASYONU


Vizyon Tarihi: 19 Şubat 2016

Yapımı :2014 - ABD ,  Çin

Tür: Animasyon, Aksiyon, Komedi, Macera

Süre: 95 Dak.

Yönetmen: Ding Liang, Fuyuan Liu

Senaryo : Ding Liang, Fuyuan Liu