Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri tarafından düzenlenen İletişim Festivali'nin (İLEF16) ilki bu yıl gerçekleşecek. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Belediyesi, Gölcük Belediyesi, 8. Uluslararası Kitap Fuarı ve British Town Dil Okulu sponsorluğunda düzenlenecek festival 3-4-5 Mayıs tarihleri arasında Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapılacak.

FAKÜLTE TARİHİNİN İLK FESTİVALİ

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Atölyesi (HİT Atölye), Kocaeli Üniversitesi İletişim Kulübü (KÜİK), Kocaeli Üniversitesi Reklam Ajansı (KORAJ), Kocaeli Üniversitesi Haber Ajansı (KOÜHA) ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Uygulama Radyosu (Radyo Ki) ortaklığında düzenlenecek etkinlik, fakülte tarihinin ilk festivali ve bundan sonraki senelerde de devam ettirilecek.

ÜNLÜ İSİMLER GELECEK

Serkan Keskin, Kaan Kural, Serdar Gökalp, Banu Yelkovan gibi alanında ün yapmış birçok ismin katılacağı etkinlikte diğer konuklar: Volkan Öğe, Şulecan Dalbudak, Necla Zarakol, Hatice Kumalar, Sarp Aydınoğlu, Nihal Yalçın, Murat Düzgünoğlu, Kemal Batur, Cemal Erdoğan, Sema Kahrıman, Uğur Vardan. Arvak Açıkhava Reklamcıları Vakfı (ARVAK) ve Scorp uygulamasının da katılacağı festivalde ayrıca Mahşer-i Cümbüş ekibi bir gösteri sunacak. 

(Kaynak: Burak GENÇ)