Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Cinleri ve bir Mühr-ü Vekil'i anlatan korku filmi gerçek oldu. İfrit'in Diyeti-Cinnia filminin yönetmeni ve oyuncuları şok olaylar yaşayınca filmin vizyonu apar topar ertelendiği iddia edildi. Oyuncu ve yönetmen soluğu hocada aldığı söyleniyor.

Milliyet'te yer alan habere göre, filmin yapımcı yönetmeni olan Özgür Özberk ile Mühr-ü Vekil'i canlandıran oyuncu Kirkor Dinç kayıkçı ile onun cin eşini oynayan Gözde Fidan galadan sonra tuhaf olaylar yaşamaya başladı. Filmde cinlerin dili olarak bilinen Kali diliyle konuşan oyuncuların yaşadıkları ürkütücü ve paranormal olaylar sebebiyle vizyona giriş tarihi ertelendiği konuşuluyor.

AÇIKLAMA GELDİ

Filmin akibeti ve yeni vizyon tarihi henüz belli olmazken yönetmen ve oyuncular soluğu hayatını anlattıkları Mühr-ü Vekil H.Ş'nin yanında aldılar. Konuyla ilgili konuşmak üzere kendisine ulaşılan yönetmen, yaşananları doğruladı. Özberk "Bir takım sıkıntılar yaşadığımız doğru. Ancak en başından beri Mühr-ü Vekil tarafından koruma altına alındık. Endişe edecek bir durum yok. Çok yakında tekrar çıkmayı planlıyoruz'' açıklamasında bulundu.