Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Neziha KARTAL/HABERTÜRK MAGAZİN

Şener Şen’in 6 yıl aradan sonra yeni bir Yavuz Turgul filminde yer alacağı haberi gündeme bomba gibi düştü. En son 2010 yılında vizyona giren ‘Av Mevsimi’ filminde seyrettiğimiz usta oyuncunun yeni projesi Twitter’da da gündem oldu. Ünlüler ve hayranları Şener Şen’in filmlerinin uzun yıllara yayılması ve yeni projesinin yarattığı heyecan konusunda yorumlarda bulundu.

İsmail Hacıoğlu:

'HABERİ BİLE HEYECANLANDIRDI'

Haberi bile heyecanlandırdı. Çok güzel bir iş çıkacağına zaten eminim ama nasıl bir şey olacağını merak ediyorum. Şener Şen keşke her yıl, hatta yılda beş tane film çekse de doya doya seyretsek.

 Aydemir Akbaş:

'SONUÇTA OSCAR'LIK FİLM ÇEKMİYOR'

Şener Şen arayı çok uzatıyor. Sonuçta Oscar’lık film yapmıyor. Maksat seyircinin önüne bir şey koymak. Onun gibi bir oyuncu en azından iki senede bir film yapmalı. Böyle bir yeteneğin az görülmesi yanlış.

Yeşim Salkım:

'BELLİ YAŞA GELMİŞ OYUNCULAR BÖYLE YAPMALI'

Şener Ağabey çok titiz çalışan bir oyuncudur. Birçok teklifi geldiğini ve okuduğunu biliyorum. Hayranları onu çok sevdiği için özlüyor. Bence belli bir yaşa gelmiş oyuncular böyle yapmalı. Çünkü oyunculuklarıyla genç oyunculara ders veriyorlar. Özlediğimize değecektir.

İpek Tuzcuoğlu:

'ÜSTAT NE YAPIYORSA DOĞRU YAPIYORDUR'

Uzun ara vermek kendi kararı ama ben doğru olduğunu düşünüyorum. Şener Şen gibi oyucuların yılda 3-4 filmde oynayıp yüzünü eksiltmesindense ara vermesi daha mantıklı. Üstat ne yapıyorsa doğrudur.

Nevra Serezli:

'HER TEKLİFİ KABUL ETMESİ OLMAZDI'

Gelen her teklifi kabul etmesi olmazdı. Sanatçı korkaktır her şeyi hemen kabul edemez. Yeni proje haberine çok sevindim. Kabul ettiğine göre inandığı, gerçekten sevdiği bir iş olmuş. Şener Şen’in bu davranışını çok doğru buluyorum. Az ve öz yapıyor.Ali Poyrazoğlu:

'EVDE OTURMASI HATAYDI'

Şener Şen’in bu kadar zaman evde oturması zaten hataydı. Bu haberi okuduğumda nasıl sevindiğimi anlatamam. İkili insanların ilgisini yine çekmeyi başaracaktır

TWITTER’DA GÜNDEM OLDU

-TT listesinde Şener Şen adını görerek panik atak yaşadınız mı acaba? Çok şükür yok bir şey yeni proje varmış dağılabiliriz!

-Duydunuz mu yeni film çekecekmiş Yavuz Turgul, Şener Şen başrol...

-Şener Şen için kurşun atar kurşun yerim.

-Şen’in yeni film kabul etmesi hakkında yorum yapmadınız. Ben balkona bayrak astım.

-Gece gece Şener Şen’i ne çok sevdiğimi anımsadım.