Yerel Haber Hattı 0536 266 79 69
KONUŞMAYI BAŞLAT
Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

‘Ada Müzik’ etiketiyle raflardaki yerini alan ve tüm şarkıları kendi imzasını taşıyan ‘Yana Yana’ albümünde Mehtap Meral, yaklaşık beş yıllık arada biriktirdiği arşivlik şarkıları müzikseverlerin beğenisine sundu.

Usta sanatçı Cihan Sezer’in düzenlemeleri ve müzik yönetmenliğinde gerçekleştirilen dokuz parçadan oluşan ‘Yana Yana’ albümünde Meral, romantik ve güçlü sözlerle bezediği şarkılarında yorumculuğu ile yine dikkatleri çekiyor.

İlk albümü ‘Aşk’ ile tango şarkılarını seslendiren Mehtap Meral, ‘Yana Yana’da dinleyenleri yine romantik ve derin bir yolculuğa davet ediyor.

Dijital platformlarda büyük ilgi gören ‘Yana Yana’ albümünde Meral, albümle aynı adı taşıyan çıkış parçasına Gökhan Palas imzalı klip çekti.

“Yana yana aşkı arıyorum”

Bestelerinde naif ve duygusal temaların olduğu ‘Yana Yana’ albümü için Meral "Yana Yana aşkı arıyorum. Aşkla çoğalıp, hayatı daha berraklaştırmak ve güzelleştirmek için bu şarkılar. Aşkın her geçen gün hayatımızdan daha da eksildiği bu zamana aşk için ‘yana yana" sesleniyoruz” yorumunu yapıyor.