Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Son dönemin en komik ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin başrolünü oynadığı Çalgı Çengi 2 filminin ne zaman vizyona gireceğini sinema severler tarafından merak ediliyor. Peki Çalgı Çengi 2 ne zaman vizyona girecek? İşte Çalgı Çengi İkimiz filminin fragmanı...

"ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ" NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Ahmet Kural ve Mura Cemcir’in başrollerini paylaştığı Çalgı Çengi filiminin devamı geliyor. Ahmet Kural-Murat Cemcir ikilisinin çıkış yaptığı “Çalgı Çengi”nin ikincisi “Çalgı Çengi İkimiz” 6 Ocak 2017'de vizyona girecek.

Çalgı Çengi İkimiz’de birinci filmde yer almayan Rasim Öztekin, Barış Yıldız, Samet, Gürsel, Korhan Herduran , Nur Erkul, Ayşe Kökçü, Ahmet Gülhan ve Zihni Göktay gibi isimler kadroya dahil oldu.

"ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ" KONUSU

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yanı sıra sürpriz oyuncularla da sinemaseverlerin karşısına çıkacak yapımda, altı yıl önce bulaştıkları mafya tarafından resmi düğün şarkıcılığı görevi icra ettirilen Salih ve Gürkan’ın tehlike ve eğlence dolu maceraları devam ediyor. ‘Çalgı Çengi İkimiz’ de sevdiği kızla evlenmek için mafyadan ayrılmak isteyen Salih ve kuzeni Gürkan’a bunu gerçekleştirmeleri için tek bir şart sunulur. Gittikleri düğündeki nikah memurunu kaçırmaları emredilen ikilinin başına hiç beklenmedik ve birbirinden ilginç olaylar gelecektir.