Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

'Armin Only Embrace' adlı dünya turnesi kapsamında bir çok ülkede konserler veren Hollandalı DJ'i Armin Van Buuren, İsrail’deki konserinin ardından Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferiyle öğlen saatlerinde Tel Aviv’den İstanbul’a geldi.  Atatürk Havalimanı’nda vereceği konsere ilişkin gazetecilere değerlendirmede bulunan Buuren, Türk hayranlarıyla buluşmak için sabırsızlandığını söyledi.

27 KİŞİLİK EKİBİYLE GELDİ
 
Ekibiyle birlikte İstanbul’a gelen Armin Van Buuren ve ekibini bir grup hayranı karşıladı. Ünlü DJ hayranlarından gelen fotoğraf çektirme talebini geri çevirmedi. Havalimanında gazetecilerin sorularını yanıtlayan dünyaca ünlü DJ, verdiği konserin bugüne kadar Türkiye’deki en büyük gösteri olacağını belirterek, “27 Kişilik ekibimle geldim. Bu geceki konserimde sürprizlerim var. Türkiye’deki fanlarımı ve İstanbul’daki tüm insanları seviyorum” dedi.
 
Dünya turu kapsamında  dünyadaki 34 farklı şehirde konser vereceğini belirten Armin Van Buuren, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası bazı yabancı sanatçıların Türkiye programlarını iptal kararını sorması üzerine “Burada olmamın çok basit bir sebebi var. Hayranlarım ile birlikte olacağım. Türkiye’yi ve İstanbul’u seviyorum. Daha önce İstanbul ve Antalya’ya diğer şehirlere  konser ve tatil için bir çok kez geldim" şeklinde konuştu.
 
Armin Van Buuren, bu akşam İstanbul Ora Arena'da hayranlarının karşısına çıkacak. Elektronik müzik dünyasının efsanevi isminin 6 saat sürecek performansıyla müzikseverler; caz, hiphop, rock ve pop ile harmanladığı bir gösteriye tanıklık edecek.

İHA