Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Cem Yılmaz, Deli Aşk filminin çekimlerine başlandığını Twitter hesabından duyurdu. Murat ve Emrah Kaman kardeşlerin senaryosunu yazığı Deli Aşk filmi, Cem Yılmaz’ın yapım şirketi olan CMYLMZ Fikir Sanat bünyesinde çekilecek. Cem Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda çekimlerine başlanan Deli Aşk filminin vizyon tarihinin 2017 başı olacağını duyurdu.

Cem Yılmaz en son Instagram hesabından, üzerinde ismi yazan yapımcı kartını “Genç kardeşlerimizden güzel bir komedi filmi” yazarak paylaştı.

Deli Aşk’ı Kaman Kardeşler çekecek

Deli Aşk’ı, Kardeş Payı dizisi ve Hadi İnşallah ile Kaçma Birader filmleri ile adını duyuran Murat ve Emrah Kaman kardeşler çekecek. Son dönemde komedi filmleri ve dizileriyle gündeme gelen senarist kardeşlerin yeni filmi Cem Yılmaz’ın film yapım şirketi olan CMYLMZ Fikir Sanat iş birliği ile çıkacak.
Filmin vizyon tarihi ise 2017 yılı Mart ayı olarak duyuruldu.
Cem Yılmaz, Twitter hesabından gönderdiği bir başka fotoğrafta ise Deli Aşk filminin yapım kadrosunu paylaştı. Paylaşılan fotoğrafta Zafer Alagöz ile Cem Yılmaz’ın abisi Can Yılmaz da yer alıyor. Ayrıca Pelin Akıl, Toygan Avanoğlu ve Muhittin Korkmaz gibi isimler de filmin kadrosunda yer alıyor.