Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
HABERTURK.COM

"Eve Dönüş" Örümcek Adam'ın son serisi olarak karşımıza çıkıyor. Serinin bu filminde Örümcek Adam'ı Tom Holland canlandırıyor. İşte Örümcek Adam Eve Dönüş yeni fragmanı!

ÖRÜMCEK ADAM: EVE DÖNÜŞ YENİ FRAGMANI

Filmin yapımcılığını  Kevin Feige ve Amy Pascal üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Jon Watts yer alıyor. Filmde, Tom Holland'a Michael Keaton, Zendaya, Donald Glover, Jacob Batalon, Laura Harrier, Tony Revolori, Tyne Daly, Bokeem Woodbine, Marisa Tomei ve Robert Downey Jr. gibi oyuncular eşlik ediyor. 

Sony ilk üç filmi yönetmesi için Sam Raimi ile anlaşmıştı. Üçleme dünya çapında 2.5 milyar dolar hasılata ulaşıp, en yüksek gişe hasılatı elde eden en iyi 20 yerli film arasına girince eleştirmenler serinin devam etmesi için olumlu yorumlarda bulundu. Film serisi Blu-ray ve DVD ortamında yayınlandı.

Marc Webb'in yönetmenliğindeki "İnanılmaz Örümcek Adam" serisi ise Temmuz 2012'de 3D ve Imax 3D'de yayınlandı. Marvel ve Sony, Örümcek Adam'ın sinema filmi hakları için anlaşıp, Örümcek Adam'ın Marvel Sinematik Evreni'ne katılmasıyla film serisi sona erdi. 

 

Örümcek Adam'ın solo filmiyle seyirciyle buluşması planlandıktan sonra çizgi filmden uyarlanan "Örümcek Adam: Eve Dönüş" filmi 7 Temmuz'da hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. İşte Örümcek Adam: Eve Dönüş filminin yeni fragmanı!