BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ!
haber,kaynak, etkinlik, konu, yazı vb.
LİSTELE
PAYLAŞ
Haber/makale'yi paylaşmak için aşağıdaki sosyal hesaplardan birini kullabilirsiniz!

Cem Yılmaz’ın Ocak 2018’de gösterime girmesi planlanan yeni filmi ‘Arif V 216’nın okuma provası ünlü davetlilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Filmde rol alacak oyuncular canlandıracakları karakterlerin diyaloglarını ilk kez seslendirirken, kadroda yer alan Cem Yılmaz, Ozan Güven, Can Yılmaz, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Seda Bakan, Özge Özberk, Çağlar Çorumlu, Ahu Yağtu, Mert Fırat, Şükrü Özyıldız, Sercan Badur, Zeynep Kankonde, Özgür Emre Yıldırım, Tuncay Beyazıt, Beyti Engin, Erkan Üçüncü, Kamil Güler, Muhittin Korkmaz, Maria Anastasiava ve Zeynep Sümer organizasyonda hazır bulundu.

ÇEKİMLER HAZİRANDA
Okuma provasının gerçekleştirildiği salona cep telefonu ve benzeri kayıt cihazları alınmazken organizasyonu izleyenler arasında Barış Arduç, Hande Doğandemir, Şebnem Ferah, Bennu Yıldırımlar, Gökçe Bahadır, Mehmet Erdem, Barış Falay, Esra Ronabar, Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı gibi ünlü isimler yer aldı. Cem Yılmaz’ın senaryosunu yazıp başrolü oynadığı sekizinci filmi olan ‘Arif V 216’nın yönetmenliğini Kıvanç Baruönü üstleniyor. CMYLMZ Fikir Sanat ve Muzaffer Yıldırım/ NULOOK yapımcılığında hayata geçecek filmin çekimleri Haziran ayında başlayacak.

' ÇOK KALİTELİ BİR İŞ YAPACAĞIZ '
Arif V 216’nın başrol oyuncusu ve senaristi Cem Yılmaz, organizasyonun ardından yaptığı açıklamada
“Filmimizde çok değerli isimler var. Çok kaliteli bir iş yapacağız. Ağustos sonuna kadar çalışacağız. Bizim memleketimiz de çok kıymetli, çok değerli isimler var. Güzel işler yapmak için güzel insanlarla çalışmak lazım” şeklinde konuştu.

YORUM YAP 1
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ
300
  • Misafir 31 Mayıs 2017 Çarşamba 12:32 eminim çok kaliteli olacağından.kadro yine olağanüstü. teşekkürler.
300