Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

İlk 4 filmiyle beyaz perdede milyonları büyüleyen Karayip Korsanları film serisinin yeni filmi olan Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı, dün itibarıyla Türkiye'de vizyona girdi. İşte Karayip Korsanları 5 seansları, Karayip Korsanları 5 bilet fiyatları ve detaylar...

KARAYİP KORSANLARI: SALAZAR'IN İNTİKAMI

Kadrosunda Johnny Depp, Orlando Bloom, Javier Bardem, Kaya Scodelario, Geoffrey Rush ve Kevin McNally gibi isimlerin yer aldığı Karayip Korsanları 5 ile birlikte ilginç saç modeli, sallanarak yürüyüşü, salkım saçak kıyafetleri ve kendine özgü abartılı jest ve mimikleriyle akıllara kazınan Kaptan Jack Sparrow, yeniden denizlere dönüyor.

Filmde daha önceden Kaptan Jack Sparrow'un kıvrak zekasına mağlup olan Kaptan Salazar, öldürmek için Jack Sparrow'un peşine düşüyor.

KARAYİP KORSANLARI 5 SEANSLARI

Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı, dün itibarıyla Türkiye'de sinema salonlarındaki yerini aldı. Vatandaşlar ise hafta sonu tatilinde filme gitmek için film seanslarını merak ediyor. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak, Habertürk Kültür Sanat sayfasından Karayip Korsanları 5 seanslarına erişebilirsiniz.

KARAYİP KORSANLARI 5 SEANSLARI