BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ!
haber,kaynak, etkinlik, konu, yazı vb.
LİSTELE
PAYLAŞ
Haber/makale'yi paylaşmak için aşağıdaki sosyal hesaplardan birini kullabilirsiniz!

Topraktan Fincana Kahve kitabının yazarı Cenk Girginol uzun yıllardır kahve sektörünün içerisinde yer alan bir isim. Kavurmadan demlemeye kadar kahve kültürünün ve yapımının her aşamasını adım adım araştırmış bir kahve sever!


Uzun yıllardır gelen bilgi birimini de kitabıyla kahve severlere aktarmayı amaçlayan Cenk Girginol tam 11 yılda "Topraktan Fincana Kahve" kitabını tamamlamış. Kitabın yazımı uzun bir zaman almış çünkü; her bir bilgiyi ince ince eleyerek en doğru şekilde yansıtmak istemiş.


Cenk Girginol sosyal medya hesabında "Büyük bir gurur ile açıklayabilirim ki; kitabım "Kahve~Topraktan Fincana" kitap ödüllerinin Oscarı sayılan Fransız Gourmand World Cookbook Awards tarafından ülkemizi başarı ile temsil ederek "Best in the World" - 2017 Dünyanın En İyi Kahve Kitabı ödülüne layık görülmüştür. Birçok ülkenin birincilerini geride bırakarak 8 finalist ülke arasından kazanılan bu ödül için eşime ve çocuklarıma, aileme, sektör içindeki tüm dostlarıma ve kitabımı alıp güzel yorumları ile ilgilerini eksik etmeyen kahve severlere çok teşekkür ediyorum." açıklamasında bulundu.

YORUM YAP 0
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ
300