Yerel Haber Hattı 0536 266 79 69
KONUŞMAYI BAŞLAT
Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Dünyaya hükmetmeye çalışan yedi krallık, güç, hırs ve intikam ekseninde dönen kanlı taht savaşlarını anlatan fenomen dizi Game of Thrones'un 7. sezon 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Final bölümüyle ekranlara gelecek Game of Thrones'ta sezon finali bölümde neler olacağı şimdiden merak konusu.

Game of Thrones 7. sezon 6. bölümün sızdırılması, dizinin hayranlarını şoka uğratmıştı. Bölüm sızdırılır sızdırılmaz Game of Thrones 7. sezon 6. bölümü izleyenlenler bir yana, dizinin bazı fanatikleri de bölümün normal gününde yayınlanmasını beklemişti.

GAME OF THRONES 7. SEZON 6. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Ak Gezenlerden bir tanesini alıp Cercei'ye kanıt olarak götürme amacıyla yola çıkan Jon Snow ve ekibi, zor durumda kalır. Ak Gezenlerin ortasında kapana kısılır ve Daenerys Targaryen'dan yardım ister.

Gelen kuzgundaki mesaj sonrasında Jon Snow'a yardım etmek için ejderhalarıyla beraber hemen yola çıkan Daenerys, hiç beklemediği bir zorlukla karşılaşır.

Bu sırada Winterfell'de Sansa ve Arya arasında ipler iyice gerilmiştir. Game of Thrones 7. sezon 7. bölüm, dizinin bu sezon yayınlanacak son bölümü.

Game of Thrones 7. sezon 7. bölüm, merak edilen soruları yanıtlayacak mı? Şimdi Game of Thrones 7. sezon 7. bölümü izlemek için sabırsızlanların aklında bu soru var.