Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Müzik otoritelerince dünyanın en iyi DJ’leri arasında gösterilen Armin Van Buuren, FG 93.7’nin düzenlediği Godskitchen Urban Wave partisi için bir kez daha İstanbul’da olacak.

DJ MAG oylamasında 2006 yılından beri dünyanın en iyi DJ’i seçilen Armin Van Buuren, 2 Temmuz Cumartesi akşamı Maçka Küçükçiftlik Park’ta Godskitchen tarafından özel tasarlanmış üç boyutlu Boombox sahnesinde İstanbullu hayranlarının ayaklarını yerden kesmeye hazırlanıyor. İstanbul performansında Armin’e, BeeGee ve FG 93.7’nin genç yeteneklerinden Nurettin Çolak eşlik edecek.

Godskitchen Urban Wave partisinin bu seneki sürprizi olarak ise Hollanda’nın son dönemde yetiştirdiği en önemli trance DJ’lerinden Jochen Miller olacak. Kendine has öğeler taşıyan parçalar yapmasıyla tanınan Armin Van Buuren’in bir marka haline gelmiş radyo programı ‘A State Of Trance’, DI FM’de perşembe geceleri 21.00’de yayımlanıyor. Dokuz yıldır devam eden program, yaklaşık 7 milyon kişi tarafından canlı olarak dinleniyor. Trance müziğin kralı Armin, aynı zamanda elektronik müziğin en büyük plak şirketlerinden Armada Music’in de sahiplerinden.