Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, 1. Kent İçi Trafik ve Ulaşım Çalıştayı sonuçlarıyla ilgili olarak yapılan bazı sosyal medya paylaşımlarının, gerçeği yansıtmadığı ifade etti.
Yapılan yorumların kasıtlı olduğunu dile getiren Başkan Işık, "Belediyemizce düzenlenen ve üç gün boyunca konu uzmanı paydaşlarla tartışıldıktan sonra bazı önerilerin açıklandığı 1. Kent İçi Trafik ve Ulaşım Çalıştayı sonuçlarıyla ilgili olarak yapılan bazı sosyal medya paylaşımlarının, gerçeği yansıtmadığı gibi kasıtlı yorumları da içerdiği görülmektedir.Bilindiği gibi, çalıştaylar toplumu ilgilendiren bazı konularda tarafların ortak düşüncelerinin alındığı bilimsel içerikli toplantılardandır. Bu tür toplantılardan çıkan öneriler uygulacılar tarafından önemli olup ilgili birimlerden ve kurullardan geçirildikten sonra uygulamaya geçirilir.Bu nedenle, ilgili çalıştay sonuçlarıyla ilgili olarak kesinleşmiş herhangi bir kararımız olmadığı halde belirli kesimlere ait kasıtlı ifadeleri içeren bazı paylaşım ve yorumların değerli hemşehrilerimizce dikkate alınmamasını dilerem" ifadelerini kullandı.

KÜTAHYA

18 Ağustos 2019 Pazar

  • İMSAK 04:35
  • GÜNEŞ 06:08
  • ÖĞLE 13:09
  • İKİNDİ 16:56
  • AKŞAM 20:00
  • YATSI 21:27
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Kütahya haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Kütahya Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

İLGİLİ HABERLER