Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
Paraguay Profesyonel Lig Clausura heyecanı devam ediyor. Nacional Asuncion - 3 de Febrero maçı oynandı.

Nacional Asuncion takımının 11'inde şu oyuncular yer buldu: Santiago Rojas, Miguel Jacquet, Gustavo Velazquez, Carlos Montiel, Juan Vieyra, Juan Argüello, Juan Franco, Danilo Santacruz, Miguel Paniagua, Adam Bareiro, Sergio Fretes

3 de Febrero ekibinin ilk 11'inde şu isimler yer aldı: Victor Samudio, Eric Cristaldo, Rodi Ferreira, Jose Canete, Hernan Fredes, Cesar Llamas, Alexis Rodas, Facundo Parra, Cristian Varela, Feliciano Brizuela, A. Arce

31. dakikada 3 de Febrero oyuncusu Facundo Parra topu ağlarla buluşturdu. Mücadelenin 35. dakikasında Nacional Asuncion Juan Vieyra ile skoru 1-1 yaptı. Maçın ilk devresi 1-1 bitti. İlk 45 dakikada 3 de Febrero futbolcuları Facundo Parra, A. Arce ile Nacional Asuncion futbolcusu Juan Franco sarı kart gördü. 47. dakikada Juan Vieyra attığı golle tabelayı 2-1 yaptı.

49. dakikada Adam Bareiro skoru 3-1 olarak değiştirdi.

73. dakikada Eric Cristaldo skoru 3-2 olarak değiştirdi.

86. dakikada Adam Bareiro skoru 4-2 olarak değiştirdi.

3 de Febrero oyuncusu Hugo Cuellar ile Nacional Asuncion oyuncuları Juan Argüello, Danilo Santacruz sarı kartla ikinci yarıyı tamamladılar.Maçın 2. yarısında Nacional Asuncion ekibinde Juan Franco, Sergio Fretes, Carlos Montiel oyundan çıktı, Victor Davalos, Luis Mino, Derlis Alegre yerine girdi., 3 de Febrero takımında ise Jose Canete, Cristian Varela, A. Arce çıktı, Hugo Cuellar, Digno Gonzalez, Alexander Gonzalez girdi. Mücadele 4-2 bitti.

210 kodlu maçta İddaa'da Nacional Asuncion galibiyetine bahis oynayanlar 1.40 oranını kazandı.

Nacional Asuncion takımının son 5 maçlık performansı: 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi. Konuk 3 de Febrero ise bu süreçte 2 beraberlik aldı, 3 kez yenildi.