Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Kim Kardashian'ın üvey babası Bruce Jenner kadın oluyor

    Gösteri dünyasının en renkli simalarından biri olan Kardashian-Jenner'lardan dudak uçuklatan haber geldi.

    Yaklaşık bir yıldır konuşulan haber aileye yakın bir kaynak tarafından doğrulandı. Kardashian'ın annesi Kris Jenner'ın bir süre önce yollarını ayırdığı kocası Bruce Jenner, kadın olmaya hazırlanıyor. Aileye yakın bir kaynak, People dergisine yaptığı açıklamada eski Olimpik atlet Jenner'ın yakında operasyon geçirip cinsiyetini değiştireceğini ve ailesinin de bu durumu onayladığını belirtti.

    Aynı kaynak "Bruce, istediğini yapabileceği için çok mutlu" dedi. Kardashian- Jenner ailesinin yakını olan kişi People dergisine, Bruce Jenner'ın ailesinin bir süredir bu fikre alışmaya çalıştığını ve sonunda da yavaş yavaş bu kararı onayladıklarını söyledi.

    65 yaşındaki Bruce Jenner'ın kadına dönüşme süreci de adım adım bir belgesele dönüştürülecek. Kardashian- Jenner ailesinin yakını olan kişi People dergisine, Bruce Jenner'ın ailesinin bir süredir bu fikre alışmaya çalıştığını ve sonunda da yavaş yavaş bu kararı onayladıklarını söyledi.

    Üç kez evlenen Bruce Jenner, altı çocuk babası. İlk evliliğini yaptığı Chrystie Crownover'dan 36 ve 34 yaşında iki çocuğu olan Bruce Jenner'ın ikinci evliliğini yaptığı Linda Thompson'dan da 33 ve 31 yaşlarında iki oğlu var.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ