Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

"Wedding Singer" (Düğün Şarkıcısı) filmindeki rolüyle hatırlanan Alexis Arquette, bu yıl “sadece beyaz aktörler aday gösterildiği için Oscar Ödül Töreni’ni boykot edeceğini” açıklayan Jada Pinkett Smith’e Facebook hesabından cevap verdi ve “Jada eşcinsel olduğunu açıkladığında ve kocası da ilk evliliğinin karısı onu para babası Benny Medina’ya ‘servis verirken’ yakaladığı için bittiğini kabul ettiğinde... İşte o zaman onları dinlemeye başlarım” dedi.46 yaşındaki Alexis Arquette, Robert Arquette adıyla doğdu. Alexis Arquette'in kardeşleri Patricia, Rosanna, David ve Richmond da oyunculuk yapıyor.

Eşcinsel olduğunu gizleyen ünlülerin ifşa edilmesini desteklediğini söyleyen ünlü oyuncu “Ya bizimle birliktesiniz ya da bize karşısınız. Siz karar verin. Bugün” dedi.

Alexis Arquette’nin Will Smith ile “ilişki yaşadığını” iddia ettiği Benny Medina geçmişte Jennifer Lopez ve Tyra Banks gibi ünlü isimlerle çalışmış, tanınmış bir Hollywood prodüktörü. (Hürriyet)

Will Smith’in ilk eşi Sheree Zampino ile olan evliliği 1995 yılında sona ermiş ve ünlü oyuncu bundan iki yıl sonra Jada Pinkett Smith ile evlenmişti.