Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Hesabında paylaştığı fotoğraflara gelen kötü yorumlar ve Selena Gomez'in yorumları sonrasında, Justin Bieber 77.8 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabını kapattı.

Justin Bieber, yeni sevgilisi Sofia Richie'ye yönelik hayran baskısından bunalınca çareyi Instagram hesabını tamamen silmekte buldu. Kanadalı popstar, yeni sevgilisi Sofia Richie'yle fotoğraflarını paylaşınca hayranları fotoğraf altına olumsuz yorumlar yazmaya başladı. Fanların yorumları yüzünden bunalan Bieber, hesabını yoruma kapatmak yerine hayranlarına 'Eğer böyle nefret dolu mesajlar yazmaya devam ederseniz hesabımı gizli yapacağım. Gerçekten benim hayranımsanız bu kadar kötü olamazsınız' dedi.

Bu sözün üstüne Bieber'ın yıllarca aşk yaşadığı eski sevgilisi Selena Gomez yorum yazdı: 'Eğer "nefretle" başa çıkamıyorsan sevgilinin fotoğraflarını paylaşmayı bırak. Bu sadece senle onun arasında özel kalmalı. Hayranlarına kızma. Onlar seni herkesten önce sevdi ve destekledi.'

Justin Bieber Selena Gomez
Justin Bieber Selena Gomez

Bieber'ın buna yorumu ağır oldu:  

'Geçmişte beni dikkat çekmek için kullanan insanların hala bunun için uğraş verdiğini görmek komik. Üzücü. Sevgilerimle...'  İkinci yorum da hemen ardından yine Justin'den geldi:'Ben kimsenin nefretini kabul etmek için yaratılmadım. Umarım hepiniz benim arkadaşlarıma ve birbirinize karşı kibar olmayı başarırsınız. Ve evet! 'Belieber'ları seviyorum.'

Gomez bunun üzerine 'Geçmişte defalarca aldatmış olanların affedici ve bağışlayıcı olanlara yüklenmesi de komik. Fanların neden delirdiğine şaşmamalı. Üzücü. Sevgilerimle' yazdı.

Selena Gomez-Justin Bieber
Selena Gomez-Justin Bieber

Bieber da bunun üzerine 'Ben aldattım... Oh, seni ve Zayn'ı unuttum!' yazarak Gomez'in kendisini eski One Direction elemanı Zayn Malik'le aldattığınıiddia etti.

Bu arada, Justin Beieber, yeni kız arkadaşının zorlaması yüzünden birkaç ay önceki sevgilisi Hailey Baldwin'le sosyal medya takipleşmesini bırakmış, Hailey bunun üzerine 'Beni bu karmaşaya sokmayın' yazarak görüş bildirmişti.

Tüm bu karmaşa sonunda Justin Bieber Instagram hesabını tamamen sildi.