Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Cher'in Atatürk Havalimanı saldırılarından sonra yaptığı sosyal medya paylaşımına tepki yağdı. Önceki gece Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali,'nde 43 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısından sonra dünyaca ünlü yıldızlardan Türkiye’ye destek ve teröre tepki mesajları yağdı.

ABD’li şarkıcı ve oyuncu Cher de saldırı sonrası sosyal medyadan mesaj paylaşan ünlülerdendi. “Türkiye havalimanındaki masum insanlar için hepimiz dua ediyoruz” mesajının sonunda yer verdiği bomba ve patlama emojisinden dolayı 70 yaşındaki yıldız 'samimi olmamakla' suçlandı."BÜYÜ BİRAZ" MESAJLARI

NTV'de yer alan habere göre; twitter kullanıcıları, Cher’in attığı taziye mesajını süslemek için kullandığı bomba ve patlama emojisinde komik bir taraf göremediklerini söyleyerek şarkıcıyı eleştirdi.

Twitter üzerinden yapılan yorumlardan bazıları şöyle:
“Cher, senin yardıma ihtiyacın var. Böyle bir trajedi için bu tarz emojiler kullanman...”
“Gerçekten mi Cher? Bomba emojisi mi? Büyü biraz!”
“Büyü biraz demek istiyorum ama senin yaşında bu nasıl olacak? Çok duyarsızsın!”

ÖZÜR DİLEDİ

Sosyal medya üzerinen gelen tepkiler üzerine tweet atarak özür dileyen Cher, "Yersiz ve zamansız bomba emojisi üzerine düşünüyorum. Bahanesi yok. 140 karakterden daha fazlasını anlatmaya yardım etmesi için iki emoji kullandım. Üzgünüm" mesajını paylaştı.