Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Saçları dökülmesin diye özel bir uygulama yaptırmak isteyen Burak Özçivit'e 'Baba olma ihtimalin azalacak' denildiği iddia edilmişti. Yakışıklı oyuncunun da hiç düşünmeden 'Önemli değil yeter ki saçlarımı kurtarın' dediği iddia edilmişti. Özçivit'ten konuyla ilgili yalanlama geldi.

Güneş gazetesinin haberine göre; oyuncu sevgilisi Fahriye Evcen ile Haziran ayında dünya evine girmeye hazırlanan Burak Özçivit son zamanlarda saç dökülme sorunu ile karşı karşıya... Özçivit'in yakın çevresinin iddiasına göre yakışıklı oyuncu arkadaş tavsiyesiyle Nişantaşı'nda ünlü bir saç uzmanına gitti. Saçlarının dökülme nedenini öğrenen oyuncu tedaviye bir an önce başlamak istediğini söyledi.

Fakat saç uzmanı 'Yoğun bir program uygulayarak saçlarının dökülmesini tamamen durdurabiliriz fakat hormonlarınızla ilgili bir sıkıntı olabilir, baba olma ihtimaliniz malesef küçük bir ihtimal bile olsa düşebilir' dedi. Bu cümle karşısında hiç duraksamayan Özçivit, 'Önemli değil yeter ki saçlarımı kurtarın, benim önceliğim saçlarım' şeklinde yanıt verdi. Ünlü bir şampuan markasının reklam yüzü olan Özçivit'in böylesine önemli bir kararı hiç düşünmeden, hatta Fahriye Evcen'e danışmadan vermiş olması duyanları şaşırttı.

BURAK ÖZÇİVİT'TEN YALANLAMA

Burak Özçivit sosyal medya hesabından kısa bir açıklama yaptı: Bugün gazetelerden birinde, hakkımda yayınlanan haber tümüyle gerçek dışıdır. Kamuoyunun bilgisine sunarım...