Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler H. Bunu Konuşuyor Sezen'den stand-up tadında konser, Minik Serçe stand-up yaptı

    HT MAGAZİN / Nuri ALTUNTAŞ

    Türk pop müziğinin minik serçesi Sezen Aksu’nun stand-up show tadında yaptığı konseri dinlemeye gelenler eğlenerek müzik şöleni yaşadı. İşte şarkı aralarında seyirciyle konuşan ve şovmenlere taş çıkaran Aksu’dan inciler:

    “Allah’tan Mithat Can burada değil. Ben ona sordum nasıl dayanıyorsun bana, normal bir anne değilim. O da bana “Acıyı veren Allah sabrı da verir” yanıtını verdi. Bu kuşağın başarılarına ve zekâsına hayranım, artık her şeyi biliyorlar ve özgüvenleri çok fazla.”

    Bir ara giydiği elbisenin azizliğine uğrayan Aksu açılan bacağını daha da açarak “Bacak işte neyine bakıyorsunuz” dedi.

    Sezen Aksu kardeşiyle yaşadığı anılarını da paylaştı. “Ben kardeşim ile konuşurken ‘Bana hislerini abartmıyor musun?’ dedi. Ona “Sanatçı hisleriyle yaşar beğenmiyorsan komşun Pakize ile konuş” dedim.

    Bir akrabamız vefat etmişti, ona mezar bulmakta çok zorlandık kardeşim de bu zorluğu görünce 87 yaşındaki babama mezar yeri aldırmış ben bunu duyunca kan beynime çıktı. Ama benim kardeşim böyle direkt konuşur ben onu böyle seviyorum.

    ”Kardeşim bir belgesel izlemiş ve çok ekilenmiş. Bana hayatını kaleme al dedi ben de “Babam yazdıklarımı okursa daha fazla yaşayamaz” yanıtını verdim. Kardeşimin yanıtı ise “Hazır aklın başında iken yaz” oldu tabii beni şimdiden bunak yapmasına çıldırdım.”

    Sezen Aksu konserinin sonunda sürpriz yaparak bis için sahneye Sertab Erener ile birlikte çıkarak bir şarkı söyledi.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ