Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler H. Bunu Konuşuyor Bade İşçil Arap kanalı MBC4'e konuştu
    1

    Bade İşçil, Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalında yayınlanan 'Turki Esktra’ programında Liana Dahdouh’un sorularını yanıtladı.

    2

    Kenan İmirzalıoğlu ile 'Ezel’ dizisinden sonra, 'Kuzey Güney’ dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Buğra Gülsoy ile oynayan Bade İşçil, sunucunun 3 aktör ile ilgili sorusu üzerine, ilginç itiraflarda bulundu...

    3

    İşçil, Buğra Gülsoy’u ’Çok keyifli, samimi, esprili, eğlenceli, gerçekten dopdolu bir insan’ olarak nitelendirdi ancak, dizideki 'Güney’ karakteri olarak düşündüğü takdirde onu bir kaşık suda boğabileceğine dair espri yaptı.

    4

    Güzel yıldız şunları söyledi: "Biri sarışın; dünya çapında bir tip, çok yakışıklı adam. Diğer taraftar esmerlere hitap edecek en yakışıklı adam.

    5

    Onlarla bir şekilde aynı projelerde yer alınca bir sürü insan hem beni kıskanıyor, hem de kadınlar 'Gerçekten şöyle mi?’, 'Gerçekten yakışıklı mı?’, 'Uzun boylu mu?’ diye sorup, 'Beni tanıştırsana’ diye abluka altına alıyor.

    6

    Benim için önemli olan başarılı oyuncu olmaları. Karşılıklı oynadığınızda güzellik, yani bir yerde duruyor. Zaten her gün birbirimizi görüyoruz.

    7

    Dış güzellikleri dışında iyi kalplilikleri ve başarılı oyuncu olmaları oyunculuk açısından çok destekleyici oldu bana. Ama yine Allah sahiplerine bağışlasın." Bade İşçil rol arkadaşları ile zaman zaman telefonda görüşüp, karşılaşabildiklerini ancak, onların yoğun temposu nedeniyle bir araya gelemediklerini söyledi.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ