Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Alparslan'ın zorlu bir karar ile karşı karşıya kalacağı “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”ın 20.bölümünde, Meryem Hızır'ın bebeği görmeye gitmesine isyan eder. Kaynanası ve görümceleri de bu durum karşısında Meryem'e çıkışmaya başlar. Alparslan ise her iki taraftan gelen teklifi iyice düşünmek ister. İki tarafın da teklifi cazip gelmiştir.İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20.bölüm fragmanı ve 19.bölüm özeti...

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 19.BÖLÜM ÖZETİ

Nazlı, bebeğini bir çırpıda terkeder ve Meryem bu çocuğu himayesine alır. Bu durum dolayısıyla Hızır memnundur. Sıkıntının stresin arasında oğlunun kokusunu alabilmesi Hızır'ı bir nebze ferahlatır fakat durumun arkasından gelecek haber Hızır'ı olabildiğince sarsar. Doğum esnasında yaşanan sıkıntı herkesi yıpratır. Meryem'in artık dayanma gücü kalmamıştır. Yaşanan olayların üst üste gelmesi onu çok sarsmıştır ve bu son olayla birlikte hayat kendisini tükenme noktasına getirmiştir. Bu tür olaylar sadece Meryem'i değil tüm aileyi yıpratmayı başarmıştır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümü olan 19.bölümünde kızı Özlem'in Alparslan ile ilişki yaşadığını düşünen Ünal Kaplan, daha fazla uğraşmak istemeyerek en kolay seçim olarak kızını İstanbul'dan ulaştırmak, Amerika'ya göndermek ister. Özlem ise Alparslan ile görüşüp vedalaşmak ve onu unutmayacağını ve hep bekleyeceğini söylemek ister. Egolarına seviye atlatan Ünal Kaplan, Sibiryalı Kartal'ın neler yapabileceğini anlayamamıştır. Bu durumlar herkesi derinden etkileyecek bir felakete sebebiyet verir.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 20.BÖLÜM FRAGMANI

 

 

BAKMADAN GEÇME